8.kolo, Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Přimda zvítězila nad Kšicemi, které zdramatizovali utkání až na konci

0

Utkání mezi Přimdou a Kšicemi slibovalo vyrovnané utkání, které se taky nakonec dělo. Všechny góly padli až v druhém poločase. Domácí získali důležité 3 body za výhru 2:1.

Gól první poločas nepřinesl, hrálo se spíše na nákopy

První poločas mezi oběmi kluby byl velice opatrný, fotbalisté obou celků hráli spíše nakopávané balony, které zachycovala obrana druhého týmu. Oba týmy tvořily mnoho chyb, po kterých pak hrál tým druhého celku. Střelci ani jednoho týmu se nedokázali prosadit a tak se o poločase šlo do kabin za bezbrankového stavu 0:0

Druhý poločas byl na góly bohatší, domácí ustrážili vedení

Druhý poločas byl ze začátku velmi totožný s tím prvním. Nepřesnost střídala nepřesnost, nakopávané balony zachycovalo družstvo soupeře. Na zajímavější situaci se čekalo přibližně deset minut druhého poločasu, kdy faul na sebe vykoledoval Miroslav Vokroj. Sám faulovaný si míč postavil k přímému kopu z kterého vymetl šibenici. 1:0. Gól domácí celek očividně povzbudil, začali hrát lépe kombinačně a vytvářet si i více šancí. Po pár neproměněných šancích přišla další standartní situace a znovu gólová. V pokutovém území hostů se nejlépe zorientoval Patrik Dvořák a hlavou zavěsil- 2:0. Domácí ke konci utkání trošku polevili a pustili do hry soupeře. V 87. minutě se dokázal prosadit hostující Kamil Dýdek a snížil tak na konečných 2:1. Fotbalisté Přimdy už si nervózní konec utkání pohlídali a brali tak v utkání se Kšicemi 3 body.

TJ Tatran Přimda
J. Hlaváček [-] - J. Kůst [-] , D. Ferdinandy [-] , D. Nguyen [-] , M. Růžička [-] , M. Vokroj [-] , T. Burda [-] , L. Teplárek [-] , J. Kotrc [-] , P. Dvořák [-] , J. Sopko [-]

TJ Sokol Kšice
J. Bárta [-] - P. Janout [-] , V. Berta [-] (41. P. Jankov [-] ) , P. Flíček [-] , A. Smetana [-] - I. Šetlík [-] , P. Kaprhál [-] , J. Šetlík [-] , M. Šetlík [-] - K. Dýdek [-] , M. Volf [-] -

ŽK: 76. J. Kůst - 3. J. Šetlík , 50. I. Šetlík , 72. P. Kaprhál , 75. M. Šetlík .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Kroupa Jiří - VOKROJ Miloslav (N), MILOTA Radek (N).