8.kolo, Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , 2017-2018

--

Fotbalisté Chodského Újezdu porazili Baník, vrátili se tak na druhé místo

36. P. Pikl , 60. T. Sykal , 90. J. Pikl - 17. L. Loula
0

V neděli dopoledne se proti sobě postavili fotbalisté Chodského Újezdu a hostující Baník Stříbro, který předvádí nevyrovnané výkony a patří jim až 12. místo v tabulce.

V prvním poločase dokázali vstřelit gól oba týmy, ten druhý už byl převážně v režii domácího celku, který tak zvítězil 3:1

Stříbrský Baník otevřel skóre, domácí se v prvním poločase hledali, dokázali však srovnat krok

Utkání začlo velkou šancí domácího celku, kterou nedokázal využít Juraj Fabo. Poté ovšem domácím přestala vycházet kombinace, hosté začli svůj protějšek přehrávat a svou převahu přetavili i ve vedoucí gól. Po centru kapitána Karla Šamana dokázal v 17. minutě zavěsit hlavou hostující Libor Loula. 0:1. Po vstřeleném gólu se probudilo hlavně domácí mužstvo, hra se vyrovnala a domácí ve dvou příležitostech selhali, když jednou vytáhl skvělý zákrok brankář Trnka, napodruhé zachránila hostující celek tyč. Do poločasu se ovšem domácímu celku nakonec přeci jen podařilo srovnat. Ve 36. minutě vystřelil kanonýr domácího celku Petr Pikl a s lehkou tečí obránce Stříbra poslal míč mimo dosah brankáře Trnky. 1:1. Herně vyrovnaný poločas skončil tak zaslouženě nerozhodně-1:1.

Druhý poločas hráli hlavně domácí, dvě šance proměnili a dokázali utkání otočit

Do druhého poločasu vlétlo o dost lépe domácí mužstvo Chodského Újezdu. Po 15 minutách druhého poločasu dokázal doklepnout odražený balon za Trnkovy záda Tomáš Sykal a tak se v 60. minutě dostalo do vedení mužstvo Chodského Újezdu. Stříbro v druhém poločase bylo přehrávané a nevytvořilo si žádnou velkou příležitost ke změně stavu. Domácí převaha byla znatelná, zlepšila se kombinační hra a v samém závěru utkání přišel tak gól, který domácí uklidnil. V 90. minutě to byl Josef Pikl, který zakončil kombinaci domácího celku a stanovil tak skóre na konečných 3:1 pro domácí mužstvo. Domácí fotbalisté se tak vrátili zpátky na druhé místo před fotbalisty Studánky.

Nejlepším hráčem domácího celku Josef Pikl

Nejlepším hráčem hostujícícho celku Karel Šaman

TJ Chodský Újezd
Lukáš Zajíc: Z našeho pohledu to bylo hodně utrápený utkání, ale kluci se vydali ze všech sil a bojovností dokázali utkání zvrátit na naši stranu.

TJ Baník Stříbro B
Petr Žíla: Na poslední chvíli nám vypadl gólman a do brány si stoupl hráč z pole, Honza Trnka. Nicméně zachytal výborně. První poločas jsme byli soupeři minimálně vyrovnaní a škoda že jsme neproměnili více šancí. Druhý poločas nám už docházely síly a soupeř nás zmáčkl. V posledních minutách jsme se téměř všichni vysunuli do útoku a hnali se za vyrovnáním. Bohužel jsme inkasovali v poslední minutě na konečných 1:3

J. Čepelák [-] - T. Trejbal [-] , M. Trejbal [-] , J. Fabo [-] , J. Pikl [-] , P. Pikl [-] , T. Sykal [-] (46. V. Raba [-] ) , J. Zivčák [-] , P. Šiler [-] , L. Pikl ml. [-] , P. Opava [-]

J. Trnka [-] - V. Novák [-] , D. Žíla [-] , L. Pubrle [-] , T. Barančík [-] , A. Němec [-] , L. Loula [-] , F. Tesař [-] , P. Žíla [-] , K. Šaman [-] , M. Petraška [-]

ŽK: 20. P. Šiler , 77. L. Pikl ml. .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Fanfule Ladislav - OPAVA František (N), JAREŠ Jindra (N).