5.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2017-2018

Do 37. minuty padlo v Těškově všech šest branek

3. M. Vild , 22. J. Soukup (vl.) , 26. R. Tůma (p.) - 8. J. Soukup , 16. M. Triner , 37. M. Triner
0

Pak se ale kanonáda zadrhla

SK Primalex Břasy
"Řepyč" pro facebook Břas: "S tímto soupeřem máme za poslední roky negativní bilanci. Že to nebude lehké ani tentokrát jsme věděli, ale byli jsme odhodlaní to v tomto zápase zlomit a získat body. Když jsem viděl jít ze šatny sudího Berana ,tak jsem věděl, že to bude víc než těžký! Nicméně začali jsme opět strašně. 3. minuta,roh domácích a míč exekutor poslal do brány přímo od praporku. Sice s trochou štěstí, ale i opět díky našemu nedůrazu a špatné domluvě. Vyrovnání přišlo ale brzy. Hned po pěti minutách srovnával skóre Koler. Nebojím se říct, že jsme byli rozhodně lepším týmem a byla jen otázka času, kdy půjdeme do vedení. To přišlo v minutě patnácté, když první gól v utkání vstřelil Tríňa. Střelec první naší branky byl tak při chuti,že brzy přidal i druhý zásah. Bohužel tentokrát do brány vlastní a bylo zase srovnáno 2:2. Pak už se začal do zápasu výrazně zapojovat sudí. Domácím daroval penaltu za údajnou nastřelenou ruku ve vápně. Pokutový kop Těškov proměnil a šel opět do vedení. Ale ani tentokrát to netrvalo dlouho. Po našem brejku šel sám na gólmana Tríňa a s chladnou hlavou nedal brankáři šanci. 3:3 poločas. Do druhého dějství byl cíl jasný,pokračovat v aktivitě a dát rychle branku. Šancí na to bylo dost, ale střelný prach zůstal o přestávce v šatně. A když se valil na domácí jeden útok za druhým, přispěchal na pomoc jejich pomezní. Neboli ten srandovní pán s praporkem, který viděl od půlky, že míč už překročil brankovou čáru. Sudí Beran mu to vždy sežral! Nechci se vymlouvat, šance na to dát gól jsme měli opravdu dost, ale těmito rozhodnutími bylo několik našich útoků zastaveno a jeden náš regulérní gól chybně neuznán. Domácí hrozili spíše jen ze standardek, ale ty jsme všechny ubránili. Čím více se blížil závěr zápasu,tím více se stupňovala nervozita a agresivita domácích borců! Těm ušetřil rozhodčí minimálně jedno vyloučení! No branka už nepadla na žádné straně a rozhodnout musely pokutové kopy. Ty jsme lépe zvládli my a získali tak druhý bod. První 2 body v sezóně a hlavně zlepšení psychiky před sobotním derby s Radnicemi."