O. Bindar [-] - L. Peikert [-] , P. Loukota [-] , K. Švarc [-] , O. Svítil [-] , T. Šikýř [-] , M. Hejkal [-] , M. Hůla [-] , V. Mráz [-] , V. Albl [-] , J. Kafka [-]

TJ Baník Kamenný Újezd
P. Krupica [-] - M. Karas [-] , F. Krúpa [-] , M. Sochor [-] , L. Polák [-] , V. Říha [-] , T. Svoboda [-] , M. Kraut [-] , P. Hošek [-] , M. Laub [-] , M. Vozabule [-]

Počet diváků: 60. Rozhodčí: KŘÍŽ Petr - ALBL Václav (N), PODZIMEK Petr (N).

16. 10. 2017 08:22
Šťastné body! V prvním poločase jsme si asi mysleli, že se domácí porazí sami! Můžeme být rádi, že stav byl jen 1:0 pro domácí. V druhém poločase, kdy jsme hráli z kopce se nám hrálo lépe, vyrovnali jsme brankou, která se jen tak nevidí. Utkání bylo vyrovnané, byli jsme šťastnějším týmem.