9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2017-2018

--

Drtivé vítězství Mladotic, odnesla to Dolní Bělá

11. Z. Slach , 13. O. Šiml , 26. T. Mudra , 32. Z. Slach , 38. D. Urban , 56. D. Urban , 65. D. Urban , 81. D. Urban - 19. L. Pešička
0

Jedna, dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm, gól! Mladotice drtily, čtyřikrát skóroval Daniel Urban.

Základy vysokému vítězství Sokola daly dvě slepené branky z 11. a 13. minuty, kdy se trefili Zdeněk Slach a Ondřej Šiml. To si ještě Dolní Bělá mohla myslet na body, zvláště po gólu Lukáše Pešičky.

Jakékoliv její naděje ale Mladotice brzy utnuly, ve 26. minutě zvýšil na 3:1 Tomáš Mudra a o pár minut později si druhou trefu připsal Zdeněk Slach. Do poločasu se ještě stihl na střeleckou listinu zapsat Daniel Urban, který tak zahájil svou velkou show.

Ve druhém poločase se totiž trefoval pouze právě mladotický kanonýr. Na 6:1 zvýšil jedenáct minut po změně stran, za chvíli také dokonal hattrick. Daniel Urban završil gólové představení v 81. minutě, když symbolicky zvýšil na konečných 8:1.

TJ Sokol Mladotice
Vedoucí Zdeněk Kučera: "Jak skóre napovídá, jednalo se o jasný zápas. Hosté byli slabí, předvedli jsme dobrý výkon. Konkrétně bych vyzdvihl čtyřgólového Daniela Urbana a Ondřeje Šimla."

P. Koudele [-] - V. Šiml [-] , O. Šiml [-] , P. Krejčí [-] , D. Urban [-] , Z. Slach [-] (68. V. Sebránek [-] ) , R. Kučera [-] (46. V. Frank [-] ) , T. Randa [-] (65. M. Široký [-] ) , O. Krofta [-] , T. Mudra [-] (62. J. Krejčí [-] ) , F. Krofta [-]

TJ Sokol Dolní Bělá
M. Kraus [-] (67. D. Domabyl [-] ) - T. Polcar [-] , M. Dobrý [-] , L. Pešička [-] , O. Sýba [-] , O. Kroj [-] (50. T. Hospr [-] ) , L. Pešička [-] , D. Koudela [-] , L. Kolář [-] , D. Kalous [-] , T. Bušek [-]

ŽK: 30. O. Šiml , 71. D. Urban .
Hráči zápasu: Z. Slach , O. Šiml , D. Urban .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: FINKLAR Jaroslav - HAUZNER Jiří (N), MATOUŠÍK Lukáš (N).