Počet diváků: 180. Rozhodčí: Mazán Jan - ŠLAJS Jakub, KŘÍŽ Lukáš.

Penalta nebyla dobře vidět, ale o tom výběhu má pan Viktor pravdu :)
31. 8. 2017 17:38
V tom případě pane Viktore se následně nemohl kopat roh! :)
30. 8. 2017 17:46
Pan Mašek si zřejmě nevšiml, že golman Vilda, vychytal penaltu soupeři jen díky tomu, že vykonavatel penalty trefil tyč. Také si zřejmě nevšimnul několika minel golmana Vildy během první půle, zejména jeho špatného, nepozičního výběhu mimo velké vápno na konci prvního poločasu. Opět jen díky pohotovosti obránce Mýta a nepohotovosti útočníka Lhoty, nedostal gól do prázdné branky, který by byl rozhodně "jeho". Druhá půle by začínala 1:1 a kdo ví, jak by to dopadlo. Na "kdyby" se nehraje a jen díky štěstí, které golman měl (nikoli jeho kvalitnímu výkonu) a špatnému výkonu Lhoty zejména v první půli, Mýto vyhrálo. Ale to vše k fotbalu patří...
28. 8. 2017 05:26
Velmi kvalitní výkon podal golman Vilda. Chytnul soupeři penaltu.