8.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Polná smetla Kouty sedmi brankami

0

Do Polné si přijely Kouty pro sedmigólovou nadílku už v neděli dopoledne. Od tradičních 10:30 začal tento v součtu devítigólový zápas na hřišti ve Stáji, ve kterém padlo nejvíce branek z dosavadního průřezu odehraných podzimních zápasů.

Poločasová přestřelka vítězně pro domácí

Už od úvodních minut zápasu bylo cítit góly ve vzduchu aktivním vstupem do utkání obou mužstev. Na střeleckou listinu se měl chuť zapsat domácí Dvořáček a po něm Matějíček, který orazil tyč Stýblovi brány.

Co se nepodařilo domácím s tím si na výbornou poradili hosté.

Z protiútoku poslal Kouty do vedení Coufal. Následná spolupráce útočného dua Coufal - Tenkl skončila na tyči Koubkovy brány.

V 19. minutě úřadoval Szabó, který se uvolnil uvnitř šestnáctky a výstavní střelou vyrovnal stav utkání.

To si nenechal líbit Coufal a totožným gólem z hranice velkého vápna opět posílá Kouty bleskurychle do vedení 1:2.

Půlhodina hry přinesla vyrovnání z dílny Szabóa, který protancoval obranou Koutů a stopku mu nevystavil ani brankář.

V zápětí se ke slovu opět hlásil Coufal, ale jeho dílo mu tentokrát nedovolil dokončit bránící Reiterman.

Ve 37. minutě se nepodařilo vsítit hlavou gól Tenklovi a když oba celky vyhlížely poločasovou přestávku pohotovou střelou po rohovém kopu vyslal  Špendlíček 3:2.

Čtyři góly pro domácí Sapeláky ve druhém poločase

Druhá půle tohoto utkání začala velice aktivně se šancemi na obou stranách.

Útokům Koutů zdárně vzdorovala obrana Polné v čele s Reitermanem naopak domácímu týmu chybělo v přesném zakončení fotbalové štěstí.

V 60. minutě dokázal individuální akci Kozojed zvýšit na 4:2

V 72.minutě se do hry dostává domácí Varhaník, který se vzápětí zapojuje do spolupráce po trase Varhaník - Kozojed - Matějíček 5:2.

Když Mašek z otočky propálil Stýbla bylo jasné, že Kouty s tímto zápasem nezmůžou nic.

Poslední ke slovu se přihlásil domácí Barák a svojí trefou stanovil konečný výsledek zápasu na 7:2.