6.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Divoké utkání odehrané v Přibyslavi

0

Hned šest branek bylo k vidění v Přibyslavi. Po dvou gólech si připsali domácí Vostál a hostující Barák.

Poločas ovládla Polná

Polná přijela do Přibyslavi s jasným cílem a tím byly tři body. Avšak s řadou hráčů, kteří byli na soupisce mimo tento zápas a tak se očekávaly komplikace a obava o splnění daných bodových úkolů. Do zápasu nezasáhly Rezničenko, Kozojed, Szabó, Varhaník, Špendlíček, Mašek.

Od úvodního hvizdu prvního poločasu hosté z Polné přehrávali Přibyslav ve všech směrech, avšak bez gólového efektu. Macek ani Matějíček si nedokázali poradit s domácím brankářem Koubkem. Změna skóre nastala po čtvrthodině hry, ze standardní situace se prosadil hlavou Doucha - 0:1.

O pár minut později byl už náskok dvougólový, a opět úřadoval střelec první branky Doucha. Vyhraný souboj ve středu hřiště, úprk po lajně a přesný centr na Matějíčka, který šikovně posílá míč do sítě - 0:2. Následně hostující brankář Koubek zlikvidoval několik šancí domácích. Diváci se přece jen dočkali třetí branky v tomto utkání, ale tento gól nebyl uznán pro ofsajdu hostů.

Dva góly za dvě minuty

Nátlak Polné byl k vidění s nástupem na hřiště hned z úvodu poločasu. Jen to zakončení byl problém, a tak se po pokusech Matějíčeka nebo Macka dostali ke slovu domácí. Během dvou minut se trefil mezi tři tyče Vostál a hra byla srovnána na 2:2!

V nejnevhodnější​ čas si našel svou slabou chvilku domácí brankář Pazderka a nechal lacině skórovat připraveného Baráka. Barákova role kata domácích byla potvrzena jeho gólem po úniku obráncům s chladnokrevným zakončením - 2:4.

V závěru zápasu se ještě do nadějných šancí dostali hostující Macko i Navrátil, ale Pazderka jim skóre navýšit už nedovolil.

Tento zápas divácky a především gólově obohatil šesté kolo. Polná si z Přibyslavi odváží důležité tři body.