4.kolo, Jihočeský | Tábor | III. třída , 2017-2018

Domácí využili silné sestavy a nasázeli šest branek

0

Utkání ohodnotil trenér rezervy Ratibořskýcho Hor Stanislav Buřič.

SK Ratibořské Hory B
Stanislav Buřič (trenér): Na toto utkání jsme se sešli poprvé v kvalitní sestavě. Od samého začátku to bylo znát a našeho soupeře jsme herně převyšovali. Vedení jsme se ujali hned ve 3. minutě brankou Pavla Komárka. Gól nás povzbudil a v dalším průběhu prvního poločasu jsme soupeře k ničemu nepouštěli. V 19. minutě jsme krásnou střelou Antonína Fišera z 30 metrů přidali druhou branku a do konce poločasu jsme své vedení navýšili až na 4:0. Druhý poločas jsme začali opět náporem, své šance jsme ale neproměnili a naopak soupeř v 65. minutě snížil na 4:1. My jsme postupně vystřídali všechny náhradníky a do konce utkání jsme vstřelili další dvě branky a uzavřeli tak skóre utkání na konečných 6:1. Všem hráčům děkuji za předvedený bojovný výkon, který se musel divákům líbit. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 23.9. od 16.30 na hřišti Sokola Sudoměřice u Bechyně, kde bychom chtěli své dnešní vítězství potvrdit a přiblížit se tak středu tabulky.

T. Hoffmann [-] - T. Pechánek [-] (60. J. Vaněk [-] ) , P. Komárek [-] , T. Strada [-] , A. Fišer [-] , S. Katolický [-] (79. F. Růžička [-] ) , R. Moravec [-] (46. L. Balík [-] ) , D. Feichtinger [-] (68. L. Jelínek [-] ) , V. Krch [-] , M. Blovský [-] , M. Průcha [-] (85. J. Slunečko [-] )

SK Červený kůň Tábor
D. Greško [-] - P. Hejra [-] , M. Matějček [-] , T. Nemrava [-] , J. Pitrak [-] , T. Zeman [-] , P. Jánský [-] , P. Habich [-] , J. Štěrba [-] , J. Malina [-] , J. Cícha [-]

ŽK: 44. A. Fišer , 72. M. Blovský , 87. V. Krch .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: Pinc Jaroslav - KINDEL Miroslav (N), MÁTL Tomáš (N).