17.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2017-2018

Krumlov vstřelil bůra Nové Vsi

15

Slavoj dál sbírá ztracené body z podzimu a i díky jarním posilám ztrácí na klidný střed tabulky už jen čtyři body.

Domácí brzy vedli o dvě branky

Utkání začalo pro Slavoj velmi dobře, když už ve druhé minutě poslal domácí do vedení po střele z rohu vápna na zadní tyč Zbyněk Toman – 1:0. Ve třinácté minutě Českokrumlovští navýšili své vedení, když Václav Domin prostrčil míč mezi hostující stopery na Michala Strapka a ten šel sám na brankáře Poulu. Se strážcem novoveské brány si poradil a zvýšil na 2:0. Více branek první poločas nepřinesl, a tak domácí šli do kabin rozhodně spokojenější.

Jiří Anderle mladší zdramatizoval utkání, ale domácí pak přidali další dvě branky

Druhá půle přinesla čtyři branky. O tu první se postaral krátce po hodině hry Miroslav Elfmark, kdy využil špatně zahrané ofsajdové pasti hostující obrany a s Poulou už neměl sebevětší problém – 3:0. Čtyři minuty nato přišlo zdramatizování zápasu, když se po dobře kopnutém rohovém kopu prosadil hlavou Jiří Anderle mladší3:1. Hosté měli za celý zápas několik ojedinělých příležitostí, ale nedokázali se z nich propracovat ke střele, která by jakkoliv ohrozila brankáře Ješinu, jenž zaskakoval v síti Českého Krumlova za Votýpku.

V jednaosmdesáté minutě si vzali českokrumlovští fotbalisté dvoubrankové vedení zpět, když Václav Domin vyzrál na vyběhnuvšího Poulu tím, že ho přehodil – 4:1. Definitivní tečku za utkání udělal dvě minuty před konečným hvizdem Michal Strapek, a tak si rezerva Slavoje připsala další tříbodové vítězství. Tentokráte porazila rezervu Nové Vsi – Brlohu v poměru 5:1.

FK Nová Ves - Brloh B
Tomáš Hüttner, hráč: Nevím co říct na náš výkon. Musíme tenhle zápas hodit za hlavu a v dalším duelu se pokusit urvat nějaké body

FK Slavoj Český Krumlov B
M. Ješina [-] - V. Domin [-] , P. Lattner [-] , M. Strapek [-] , J. Čermák [-] , Z. Toman [-] , K. Šťastný [-] , M. Pils [-] , D. Trapl [-] , J. Toman [-] , T. Bohatý [-]

E. Poula [-] - P. Cába [-] , J. Šusta [-] , R. Klein [-] , J. Anderle ml. [-] - J. Anderle st. [-] , L. Veverka [-] , T. Březina [-] - A. Varon Iza [-] , T. Hüttner [-] , V. Borovka [-]

ŽK: 23. K. Šťastný - 54. J. Šusta .
Hráči zápasu: M. Strapek .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: Petroušek Antonín - SUCHÁNEK Daniel (N), ŠVÁB Zdeněk (N).