15.kolo, Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Vyšší Brod po nezdaru na Světlíku porazil Krumlov

15

Do Vyššího Brodu zavítal soupeř z okresního města. Rezerva Krumlova má na jaře výbornou formu, což dokázala v minulém kole proti Horní Plané. Tento zápas však vyšli hostující střelci naprázdno.

V prvním poločase branka nepadla

První poločas nepřinesl žádnou branku, i když šancí bylo k vidění na obou stranách dost. Přesnost v koncovce však zhatila radost jedné či druhé straně.

Bartoň mladší se dvakrát prosadil

Skóre se podařilo otevřít Vyššímu Brodu. V pětašedesáté minutě se prosadil Richard Bartoň mladší a o jedenáct později uklidnil všechny domácí příznivce druhou brankou v síti Votýpky. Dynamo tak porazilo rezervu Slavoje 2:0 a zvýšilo náskok na čtvrtý Kájov.

FK Dynamo Vyšší Brod
D. Rapčan [-] - F. Klíma [-] , V. Bartoň [-] , F. Filip [-] , V. Syrovátka [-] , J. Rohlík [-] , D. Pham [-] , J. Kohout [-] , R. Bäuml [-] , P. Prochaska [-] , K. Šerhakl [-]

FK Slavoj Český Krumlov B
M. Votýpka [-] - M. Elfmark [-] , M. Neckář [-] , M. Toman [-] , D. Tůma [-] , M. Strapek [-] , J. Sláma [-] , A. Krák [-] , M. Ješina [-] , T. Bohatý [-] , M. Paráček [-]

ŽK: 90. M. Neckář .
Hráči zápasu: R. Bartoň ml. .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: Kemény Zdeněk - PROCHASKA Petr (N), ŠERHAKL Karel (N).