13.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2017-2018

--

Vojkovice těsně vyhrály

16. M. Stříž (p.) , 21. M. Stříž , 30. L. Slíva , 32. L. Slíva , 63. F. Šlapka - 12. O. Baran , 29. B. Holek (vl.) , 67. P. Kocich , 70. T. Quitt
0

Fotbalisté nabídli divákům slušnou přestřelku, která skončila těsnou výhrou Vojkovic.

V první dějství se na hřišti strhla slušná přestřelka. Už ve 12. minutě se ujali hosté vedení, když balon dopravil do sítě Baran - 0:1. Po čtvrthodině hry se domácím borcům naskytla možnost kopat pokutový kop, který proměnil Stříž - 1:1. Obrat ve skóre pak dokončil ve 21. minutě svým gólem opět Stříž - 2:1. Ve 29. minutě se ale Staříči podařilo skóre srovnat, když si nešťastně srazil balon za záda vlastního brankáře Holek - 2:2. Vojkovice ale reagovaly hned vzápětí, když se brankově prosadil Slíva - 3:2. Ten samý hráč o dvě minuty později stanovil poločasové skóre - 4:2.

I úvod druhého dějství patřil Vojkovicím, které v 63. minutě Šlapkou navyšovaly už na tříbrankový rozdíl, a zdálo se, že je už rozhodnuto - 5:2. Staříč ale dokázala během tří minut výsledek zdramatizovat. Nejdříve se zapsal do střeelcký listiny Kocich - 5:3. V 70. minutě na rozdíl jedné branky korigoval Quitt - 5:4. V závěrečné dvacetiminutovce ale dokázaly Vojkovice už svůj těsný náskok uhájit a připsat si do tabulky tři body.