8.kolo, Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

--

--

Utkání bylo vyrovnané, více gólů ale vstřelilo domácí mužstvo a zaslouženě vyhrálo

16. V. Samek , 30. E. Šály , 47. M. Samek , 49. M. Samek , 83. D. Fitsek - 71. R. Fojtík , 73. L. Čada , 87. R. Fojtík
0

Mezi Tisovou a Bezdružicemi se čekalo vyrovnané utkání, gólově ovšem rozhodlo domácí mužstvo do 50. minuty čtyřmi góly.

Domácí zvládli první poločas lépe, svůj náskok si udrželi

Ze začátku utkání se týmy spíše oťukávají, byl to domácí mančaft, který dokázal otevřít skóre. Na centr Ondřeje Šebory si naběhl v 16. minutě Volodymyr Samek a z první se trefil. 1:0. Po inkasovaném gólu se dostávali do hry i hosté, plno šancí z rohových kopů zastavila domácí obrana, nebo nepřesnosti hostujících střelců. A tak ve 30. minutě dokázal zaváhání v obraně využít Viacheslav Pryvrattskyi a poslal přesnou přihrávkou na gólmana Erika Šályho, který se nemýlil. 2:0. Posledních deset minut druhé půlky bylo lepší hostující mužstvo, skóre se jim ovšem zkorigovat nepodařilo a tak se šlo do kabin za stavu 2:0.

Dva rychlé góly domácího M. Samka zajistila Tisové čtyřbrankové vedení

Druhý poločas sotva začal a domácí Zetor začal hned úřadovat. Ve 47. minutě sklepl z první míč Viacheslav Pryvrattskyi na Maksyma Samka který z hranice šestnáctky mířil přesně, skóre 3:0. Byl to ten samý střelec, který o dvě minuty později dokázal brankáře hostujícího celku prostřelit znovu. Maksym Samek-4:0. Domácí tak trochu upustili na tlaku, zahodili několik vyložených šancí a to potrestali hosté. Jednoduchou střelou překonal poprvé domácího brankáře střídající Roman Fojtík-4:1. Trvalo dvě minuty, kdy rozhozené domácí obrany využil hostující kanonýr Lukáš Čada a snížil tak na 4:2. Domácím se pomalu mohlo začít promínat utkání z předchozího kola, kdy 10 minut před koncem v Kostelci proti deseti hráčům vedli o dvě branky, přesto dokázali prohrát v penaltovém rozstřelu. Hosté se snažili utkání ještě zdramatizovat, jejich střelecké pokusy byly ovšem nepřesné. Hostujícímu tlaku ještě pomohlo vyloučení domácho Šebora. Zetor to ale nepoložilo, svoji rychlost dokázal využít Maksym Samek, který naservíroval před bránu na Dmytra Fitseka a ten se nemýlil-5:2. V 87. minutě dokázal střelou z dálky zkorigovat konečný výsledek druhým gólem v utkání Roman Fojtík a upravil tak na konečných 5:3.

Nejlepších hráč domácích- Maksym Samek

TJ Zetor Tisová
Michal Foltas: Od začátku to byl vyrovnaný a bojovný zápas, na kvalitě nesl podíl terén, hřiště bylo hodně podmáčené, tak se s tím musely oba týmy poprat a lépe to vyšlo nám

T. Kozák [-] - M. Foltas [-] , E. Šály [-] , V. Samek [-] (54. I. Mykhailovskiy [-] ) , O. Šebor [-] , V. Koscelník [-] (83. A. Morozov [-] ) , D. Fitsek [-] , D. Gabčo [-] , M. Samek [-] , V. Pryvrattskyi [-] (66. P. Gabčo [-] ) , I. Balash [-]

TJ Jiskra Bezdružice
P. Dvořák [-] - M. Sládek [-] (51. R. Fojtík [-] ) , J. Bartoška [-] (46. S. Čada [-] ) , J. Michalčák [-] , J. Gruber [-] , L. Štefanisko [-] , N. Škornička [-] , L. Čada [-] , D. Szegecs [-] , D. Maroušek [-] , P. Holík [-]

ŽK: 44. M. Foltas , 73. O. Šebor . ČK: 86. O. Šebor .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Valenta Martin - VELICH Josef (N), MAROUŠEK Petr (N).