8.kolo, Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , 2017-2018

--

Hosté brzy vedli, domácí ovšem utkání otočili ve svůj prospěch

45. J. Bukva , 60. M. Stec , 81. D. Lintner - 5. J. Míšek
0

Domácí Lom byl v utkání mírným favoritem, oslabeným Lázním se navíc sešlo souběžně utkání A mužstva a B mužstva. Domácí dokázali vstřelit 3 góly a vyhrát tak nad Lázněmi v poměru 3:1.

Míšek zaskočil domácí rychlým gólem

Utkání začalo velmi svižně a byli to hosté, kdo překvapivě v Lomu otevřel skóre. Ke střele se dostal hostující Josef Míšek a rázem to bylo 0:1. Domácí celek inkasovaná branka zřejmě zaskočila, hrál se vyrovnaný fotbal na obou stranách a ještě do poločasu dokázali domácí srovnat s hosty krok. S koncem poločasu ve 45. minutě dokázal vstřelit gól domácí Jan Bukva a po poločase tak bylo skóre nerozhodné 1:1

Druhá půle vyzněla lépe pro domácí, vyhráli rozdílem dvou branek

V druhém poločase šli do utkání oba týmy za stejného stavu, byli to však domácí, kteří více tlačili na pilu a vytvářeli si šance. V 60. minutě dokázal rozhodující gól utkání vstřelit domácí snajpr Martin Stec a upravil tak na 2:1 pro Lom. Po druhém gólu si dokázali šance vytvářet týmy na obou stranách, žádnou změnu ve skóre to ovšem do 81. minuty nepřineslo. To se k míči dostal David Lintner, který zvýšil na konečných 3:1 pro fotbalisty Lomu. Domácí si náskok ustrážili a dále drží tak první místo v okresním přeboru.