9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Kapitán März potvrdil výhru Nečtin nad rezervou Kaznějova

0

Nečtiny na domácí půdě nezaváhaly a po pohodlném vítězství nad Kaznějovem udržely třetí místo.

Tabulka je stále nesmírně vyrovnaná! I po devátém kole nahánějí tři týmy vedoucí Úněšov, který má náskok pouhého jednoho bodu. Nejlepší defenziva soutěže udržela nulu, Zdeněk Bittermann navíc ve druhém poločase skóroval.

V té době už ale Nečtiny vedly 1:0, ve 20. minutě se totiž prosadil Václav Polívka. Závěr zápasu patřil kapitánovi Jaroslavu Märzovi, jenž dvakrát překonal Holečka a podtrhl nečtinskou výhru. Rezervě Kaznějova nepomohl ani úzký kádr, do Nečtin totiž přijela pouze s jedním náhradníkem.

FK Bohemia Kaznějov B
Vedoucí Lukáš Kopecký: "Přijeli jsme jen ve dvanácti, to docela rozhodlo. Do 60. minuty jsme byli vyrovnaným soupeřem, jenže pak jsme odpadli fyzicky. Domácí zvýšili svůj náskok a bylo de facto po fotbale. Nikoho bych nevyzdvihoval, podali jsme kolektivní výkon. Kluci odehráli všichni dobrý zápas, překvapili mě. Nečtiny mají zkušenější mančaft, to se na výsledku určitě také podepsalo."

TJ Nečtiny
S. Arnet [-] - V. Šedivec [-] , V. Polívka [-] , J. März [-] , F. Socha [-] , L. Lejsek [-] , Z. Bittermann [-] , K. Junas [-] (46. L. Brada [-] ) , M. Alexi [-] (65. J. Kamínek [-] ) , O. Plic [-] , M. Hlous [-]

P. Holeček [-] - J. Tichý [-] , M. Kozlík [-] , J. Pašek [-] , T. Kozlík [-] , J. Beránek [-] , L. Baloun [-] , O. Hrdlička [-] , M. Vejvoda [-] , J. Vild [-] , M. Brejník [-]

ŽK: 55. M. Brejník .
Hráči zápasu: J. März , Z. Bittermann .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: KŘÍŽ Petr - PASCH Stanislav (N), ARNET Stanislav (N).