27. P. Kříž , 76. L. Kyprý - 10. P. Eger , 13. M. Meszáros , 22. M. Meszáros , 25. M. Lakó , 33. M. Mižár , 34. T. Blažek (vl.) , 50. M. Meszáros , 62. D. Randa , 67. J. Šebek
1

Ve třetím kole zavítal do Křelovic ambiciózní nováček - Slavia Úněšov. A svého hostitele rozhodně nešetřil.

Půltucet do půle rozhodl utkání

V minulém kolem rozhodl Úněšov duel s rezervou Kaznějova pěti brankami do půle. V Křelovicích na to zdárně navázal. Domácí drželi bezbrankovou remízu do desáté minuty, kdy se prosadil hostující Eger - 0:1. V následujících patnácti minutách se k němu přidal dvěma góly Meszaros a jednou trefou Lakó - 0:4. Jiskra korigovala po půlhodině Křížem, na jeho trefu však zanedlouho reagoval Mižář a téměř vzápětí dovršil bezmoc domácích vlastní brankou Blažek - 1:6.

Meszárosův hattrick

V druhém dějství hosté opět dominovali na trávníku. Svoji převahu vyjádřili dalšími třemi góly. Nejprve v 50. minutě zkompletoval hattrick Michal Meszáros, v 62. minutě na něj navázal Randa a střelecký účet hostů uzavřel o pět minut později Šebek, který nechal promluvit své legendární kouzelné gumotextilky - 1:9. Konečnou podobu výsledku dal domácí Kyprý v 76. minutě - 2:9. V závěrečné čtvrthodině se domácím povedlo neinkasovat a vytoužené desítky se hráči Slavie nedočkali.