7.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Zápas bohatý na góly ovládly Zdemyslice

20. K. Hora , 67. A. Raška - 23. A. Monhart , 27. J. Fiala , 42. M. Kysela , 56. J. Fiala , 89. J. Jirgl
0

Zdemyslice po minulém domácím vítězství nad Střížovicemi zajížděli k dalšímu utkání na půdu nebezpečného celku do Záhoří, které v minulém kole nečekaně suveréně zvítězilo v Blovicích 1:6 nad místním rezervním týmem.

První poločas

A tak se dal čekat zajímavý zápas.To se také potvrdilo a na začátku zápasu to byli domácí, kteří diktovali tempo hry a jednoduchou hrou se dostávali do šancí. Do první šance se dostal domácí útočník Karel Hora, ale Uzel jeho střelu vyrazil do strany, kam si ale znovu seběhl tentýž hráč, přihrál proti noze na vápno Pelouchovi a jeho střela šla jen těsně vedle hostující branky. Hosté špatně obsazovali a domácí se dostali do dalších dvou šancí, ale ani ty neproměnili. Dočkali se až ve 20 minutě, kdy se po jednoduché narážečce řítil sám na branku Karel Hora a se štěstím propíchl balón pod padajícím Uzlem do branky. 1:0 Domácí se ale neradovali z vedení dlouho, protože hosté hned za tři minuty ve 23 minutě udeřili z první své příležitosti, když si balón od Česala převzal ve vápně Monhart, pěknou kličkou se zbavil dvou obránců a pohotově uklidil míč do domácí branky 1:1. A aby toho nebylo na domácí málo zasadili jim hosté vzápětí druhý direct v podobě druhého gólu, když si ve 27 minutě na krásný centr Jirgla naskočil Jan Fiala a hlavičkou na zadní tyč překonal Zekuciu v brance podruhé. 1:2 Pro do té doby lepší  domácí studená sprcha. Hosté hru vyrovnali a ještě do přestávky přidali i třetí gól, když se po pěkném sólu Česala a následné nádherné přihrávce před branku, prorval ke gólu Martin Kysela. 1:3

Druhý poločas

Ve druhém poločase domácí opět zatlačili hosty na jejich polovinu a nebýt Uzla v brance, který vychytal nejdříve nebezpečnou Raškovu střelu a hned následně reflexem hlavičku Kováře, mohlo být skóre vyrovnané. A opět platilo známé nedáš dostaneš, když v 56 minutě hosté z protiútoku po dalším pěkném centru přidali opět Janem Fialou čtvrtý gól. 1:4. Domácí se nevzdali, nejprve po sólu nastřelili tyč, aby hned vzápětí v 67 minutě po Raškově sólu od půlící čáry snížili na 2:4, Ovšem konečné slovo měli opět hosté, když v 89 minutě zakončil svůj únik jesličkami Zekuciovi Jan Jirgl a stanovil tak skóre tohoto zajímavého zápasu na konečných 2:5 pro Zdemyslice

TJ Zdemyslice
Jindřich Kotora (asistent trenéra TJ Zdemyslice): Začátek zápasu jsme stejně jako minulý týden nezvládli, domácí nám dali vedoucí gól a to měli ještě další 2 šance. Po 20 minutách jsme se zlepšili a během deseti minut jsme třemi krásnými góly zápas otočili. Ve druhé půli jsme přidali 4 gól, ale pak domácí nastřelili tyč a vzápětí snížili, ale my pak přidali pátý gól a bylo rozhodnuto. Chtěl bych poděkovat našim fanouškům, kteří nás přijeli povzbudit v tak hojném počtu.