8.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

13. V. Týml , 28. T. Belan , 34. T. Helus , 46. V. Týml , 90. V. Týml - 54. V. Panuška (p.) , 87. J. Hlůžek
0

Hvězdou zápasu byl Václav Týml, který nasázel hattrick.

TJ Sokol Pačejov
Tomáš Cihlář, předseda klubu (pro sokol.pacejov.eu): Do Štěnovic jsme odjížděli po vítězném derby s Hradešicemi s ambicemi na bodový zisk. Domácí nás však velice brzy vyvedli z omylu a po půlhodině jsme prohrávali 3 : 0. Štěnovice nás v prvním poločase přehrávaly ve všech směrech. Hrály jednoduchý fotbal plný narážeček a křídelní hry, hráči hýřili pohybem a efektivně zakončovali. Veškerá poločasová předsevzetí vzala za své hned po změně stran, kdy se prakticky po rozehrávce dostali domácí do brejku a zvýšili na 4 : 0. O zápase bylo rozhodnuto. V 54.minutě snížil z pokutového kopu Vítek Panuška na 4 : 1. Krátce nato orazítkoval tvrdou střelou Vašek Klásek tyč. V další šanci se ocitl střídající Honza Kodýdek. Tyto fáze zápasu patřily k málo světlým chvilkám z pohledu hostů. V 87. Pepa Hlůžek křížnou střelou k tyči snížil na relativně přijatelných 4 : 2. Poslední slovo ale patřilo v poslední minutě domácím, kdy V.Týml do otevřené obrany završil hattrick. Věřme, že lekce, kterou jsme ve Štěnovicích dostali, nás poučí a že v příštím domácím derby s "našlápnutými" Chanovicemi bude zase vše jinak!