8.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Šlágr kola vítězný pro Košíky

0

Šlágr kola vyšel lépe hostujícímu celku z Košíků,který si tak připsal teprve druhé vítězství v sezóně...

Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu.A první půli začali lépe hosté,kteří se ujali vedení už ve 4.minutě.Pěknou kombinaci středem hřiště zakončil Fedor.Poté se hra přelévala mezi šestnáctkami.Domácím se podařilo vyrovnat ve 29.minutě Mikulíkem.Který vyslal nádhernou střelu do šibenice.Když se zdálo,že první poločas skončí nerozhodným výsledkem 1:1,skóroval hostující Kaštánek a hlavičkou vrátil hostům vedení.

Druhý poločas se domácí snažili o vyrovnání.Před hostujícím gólmanem Kočvarou bylo několikrát rušno,ale obrana hostů byla pozorná.Nakonec se domácí přeci jen prosadili a zaslouženě vyrovnali Jurčou na 2:2.Hosté se však nespokojili s remízovým stavem a v 84.minutě střídajícím Janováčem upravili konečný výsledek na 2:3.