17.kolo, Olomoucký | 1.B třída sk. C, 2014-2015

--

--

Staré Město potvrdilo roli favorita a odváží si ze Supíkovic 3 body

0

V sobotu 11.4.2015 byl na programu další zápas 1.B třídy skupiny C. Na hřiště do Supíkovic, které doposud nasbíraly za 16 zápasů pouhých 5 bodů, přijížděli hráči Starého Města, kteří měli bilanci 15 zápasů – 22 bodů. Poslední vzájemné střetnutí vyhrálo Staré Město 4:0.

První poločas začal náporem hostů, ze kterého pramenila první branka utkání.  Střelu z poza velkého čtverce vyslal Ivo Lazarov doprostřed brány, střela však díky špatnému terénu skončila v síti domácích. Druhý gól přidal Petr Pelech, jehož nepovedený centr skončil až v bráně. Domácí zásluhou Pavla Hečka snížili na 1:2. O pár minut později se po přetaženém centru dostala zpětná přihrávka k Ivu Lazarovi, který umístěnou střelou vstřelil svou druhou branku v dnešním zápase a vrátil hostům zpátky dvoubrankové vedení. Před poločasovou přestávkou však domácí zvládli vstřelit kontaktní branku a rozdíl byl znovu jednobrankový  – 2:3. Ve druhém poločase se toho už moc nestalo. Za zmínku stojí pouze čtvrtá branka hostů. Nejlepší hráč utkání Lazarov nahrál Václavu Langrovi, který v 75 minutě křižnou střelou na zadní tyč zpečetil vítězství hostů.

Baník Staré Město p.Sněžníkem
Petr Pacal: Soupeř nebyl moc silný a teren byl špatný. Domácí se snažili nakopávat dlouhé míče a my jsme byli nuceni přistoupit na stejnou taktiku. Přehrávali jsme je hlavně v osobních soubojích. Pro diváky to asi nebyl moc koukatelný fotbal.

R. Šimo [-] - J. Novosád [-] , P. Pacal [-] , L. Rohoň [-] , P. Kubíček [-] - O. Klemsa [-] , J. Kužma [-] , M. Klemsa [-] , V. Langr [-] , P. Pelech [-] - I. Lazarov [-]

Hráči zápasu: I. Lazarov , V. Langr .
Místo: Supíkovice.