17.kolo, Olomoucký | 1.B třída sk. C, 2014-2015

--

Javorník rozstřílel Vidnavu

15. M. Kozub , 18. M. Kozub , 20. R. Žiga , 58. O. Zykmund , 75. J. Horvát
0

Průběžně první tým tabulky Vidnava zajížděla na horkou půdu do pátého Javorníku. Podzimní střetnutí těchto týmů vyznělo lépe pro Vidnavu, která na svém domácím hřišti vyhrála 2:1 po brankách Novosada a Píska. Právem se tedy očekávalo vyrovnané utkání.

Domácím chyběli 3 hráči ze základní sestavy. Hostům pro změnu ještě o jednoho hráče víc, tedy hned 4 hráči, se kterými nemohl počítat hostující trenér. Hráčům Javorníku se začátek zápasu povedl více než dobře, když po necelých 20 minutách domácí vedli už 3:0, bylo prakticky utkání rozhodnuto. Dvěma brankami se o to postaral domácí útočník Michal Kozub a jednu přidal záložník Roman Žiga.Obraz hry se ve druhém poločase příliš nezměnil. Hráči Javorníku si vytvářeli další šance, ze kterých padly 2 góly. Svou první branku v zápase zaznamenal Ondřej Zykmund a také střídající Josef Horvát. Vidnava si tak odvezla z Javorníku nepopulárního „bůra“.

TJ Dynamo Javorník
Jiří Kozub: Hosté měli zraněné hráče. Byli jsme absolutně lepší a hosté skoro ani nevystřelili na branku.

TJ Vidnava
Šebesta: Nastoupili jsme s odlišnou sestavou. Chyběli nám 4 nemocní hráči základní sestavy. Zahráli si kluci co moc nehrávají. Myslel jsem, že bude utkání vyrovnanější. První chybu jsme udělali v obraně, ze které šel domácí útočník sám na bránu, poté nám nevyšel offside systém a třetí gól domácí pěkně vykombinovali. Druhý poločas už jsme chtěli dohrát, domácí byli lepším týmem.

M. Malínek [-] - P. Richter [-] (71. D. Gondek [-] ) , A. Martinek [-] , M. Kroupa [-] , A. Adamec [-] - R. Žiga [-] , J. Harazin [-] , J. Hloušek [-] - O. Zykmund [-] , M. Kozub [-] (75. J. Horák [-] ) , T. Doležel [-] (60. J. Horvát [-] )