2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2017-2018

--

--

0

SK FC Křižanov B
Petr Hladík: Povedl se nám úvod utkání a v 15. minutě jsme se po rychlém protiútoku naší útočné dvojice dostali do vedení. Tím ale naše aktivita skončila a otěže zápasu převzali domácí. V první půli se ale do větších šancí nedostávali a „hrozili“ nepřesnými střelami zpoza vápna. Ve druhé půli byl rozdíl zejména v pohybu záložní řady markantní. Po vyrovnání jsme ale měli vyloženou šanci na 2:1, M.Král ale tváří v tvář brankáři neuspěl a prakticky z protiútoku jsme dostali gól my. Na zvrat už jsme neměli sílu, i když obrana domácích byla zranitelná. Celkově se mně líbil po většinu zápasu výkon naší obranné řady. Zápas ale rozhodla kvalita zálohy domácích a výsledek odpovídá dění na hřišti.

FC Velké Meziříčí C
Z. Simandl [-] - O. Šlapal [-] , Z. Nováček [-] , A. Pospíšil [-] , P. Munduch [-] , D. Smejkal [-] , V. Crkal [-] (82. J. Večeřa [-] ) , L. Machát [-] (50. T. Malec [-] ) , L. Prchal [-] , D. Krčál [-] , L. Benda [-]

M. Homola [-] - J. Pavlík [-] , T. Horníček [-] , M. Láznička [-] , J. Mužátko [-] - D. Fendrych [-] (69. M. Procházka [-] ) , M. Sklenář [-] (56. M. Těšík [-] ) , D. Uhlíř [-] , P. Kaštan [-] - M. Částek [-] (63. M. Král [-] ) , M. Burian [-] -

ŽK: 6. O. Šlapal , 48. P. Munduch - 25. T. Horníček , 60. P. Kaštan , 85. D. Uhlíř .
Hráči zápasu: M. Láznička .
Počet diváků: 52. Rozhodčí: ŠOUSTAR Jaroslav - WASSERBAUER Pavel (N), KLIMEŠ Ivo (N).