4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2017-2018

--

Vír rozhodl nad Březím v prvním poločase

18. M. Kulpa , 23. M. Kulpa , 35. L. Piskač
0

Domácí Martin Kulpa vstřelil dvě branky a po výhře 3:0 se radují domácí ze zisku tří bodů.

Domácí Vír třikrát skóroval

Druhá půle branku nepřinesla

Jiskra Vír
Petr Šenkýř: První poločas vyzněl lépe pro domácí.Měli hru pod kontrolou a hned od začátku zatlačili soupeře před jeho branku. Dvě vyložené šance nevyužili, až na potřetí se trefil náš střelec Martin Kulpa. Do poločasu jsme vstřelili ještě dvě branky. Druhý poločas začali lépe hoste sice se do vyložených šancí nedostávali, ale byly lepší na balonu. Ale domácí obrana hrála výborně a nepovolila hostům vstřelit žádnou branku a tak i zápas skončil.

TJ Březí-Březské
Martin Běloch:

Jiskra Vír
J. Preisler [-] - L. Viktorin [-] , M. Matuška [-] (56. V. Oliva [-] ) , K. Řehoř [-] (46. V. Sedler [-] ) - O. Rychlý [-] , D. Šenkýř [-] , J. Smolík [-] , D. Lahodný [-] (74. M. Krejčí [-] ) - L. Piskač [-] (49. J. Coural [-] ) , R. Juřík [-] , M. Kulpa [-]

J. Tunkr [-] - V. Klíma [-] (64. P. Lysoněk [-] ) , J. Jakeš [-] , D. Dostál [-] , Z. Vala [-] (74. J. Jobánek [-] ) , M. Sysel [-] , T. Habán [-] , P. Šimek [-] , S. Tvarůžek [-] , R. Šmarda [-] , M. Běloch [-]

ŽK: 38. L. Piskač , 48. M. Matuška , 62. R. Juřík , 80. M. Kulpa , 81. D. Šenkýř - 14. V. Klíma , 34. R. Šmarda , 75. M. Sysel .
Hráči zápasu: M. Kulpa .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - ŠUDOMA Jiří (N), GRUBER Jiří (N).