13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

11. D. Juračka (p.) , 78. D. Juračka - 28. D. Fendrych , 34. J. Uhlíř
0

Rozsochy se rozešly v posledním podzimním kole s Křižanovem nerozhodně 2:2.

Křižanov vyhrál první poločas

Utkání na velmi dobře připraveném trávníku v Rozsochách za nepříznivého chladného počasí začalo lépe pro domácí, kteří dokázali hned od začátku hosty zatlačit na jejich polovinu a brzy zjistili, že jsou hosté velice zranitelní v obraně. Po několika náznacích se dostali domácí do pořádné šance, ale Kučeru v dobré pozici zastavili hosté nedovoleně a kopala se penalta, kterou střelou k tyči proměnil domácí dorostenec David Juračka. 1:0
Domácí byli i nadále lepší, ale po zahrání rohového kopu se dostali hosté do brejku, který dokázali chladnokrevně využít a srovnali utkání. 1:1
Od této chvíle hosté výborně kombinovali, domácí přestali být důrazní a umožňovali hostům dostávat se do nebezpečných situací a dokonce další využili a rázem to bylo pro domácí ještě horší. 1:2
Domácí se dostali do zápasu až ke konci druhého poločasu, ale nedokázali nic vymyslet a proto hosté zaslouženě vyhráli první poločas.

David Juračka druhou brankou v zápase vyrovnal

Do druhého vstoupili domácí stejně aktivně, jako do prvního, ale hosté se jim vyrovnali jak v kombinaci, tak i v bojovnosti a nasazení. Na obou stranách byla vidět chuť po gólech, ale jak střeli hostů tak i domácích skončili buďto na tyči a břevnu, mimo, a nebo zasáhli výborní gólmani. Domácí se přece jen dočkali zaslouženého vyrovnání, kdy krásnou střelu Davida Juračky z poza vápna zastavila že síť hostující branky. 2:2
I nadále byl k vidění fotbal nahoru dolů, ale branka už ani na jedné straně nepadla.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Dnes byl k vidění velice pěkný fotbal z obou stran. Remíza je zasloužená, i když mi jsme hosty dostali do zápasu naší chybou při zahrání rohového kopu a následného nezastavení brejku hostí. Hosté, ale ukázali, proč jsou na druhé příčce tabulky a zejména jejich kombinační hra se musela líbit všem fanouškům. My jsme nezůstali pozadu a dokázali se hostům vyrovnat. Naši dorostenci, které už několik kol pravidelně hrají v základní sestavě prokázali, že s nimi můžeme počítat a říkají si o stabilní místo v základní jedenáctce.

SK FC Křižanov
Martin Petr: Prvořadě bych chtěl poděkovat Rozsochám, že umožnili výměnu pořadatelství a my nemuseli hrát ve VM na umělé trávě. Zápas začal za přijatelného počasí a opatrně z obou stran. My se snažili kombinovat a domací hráli spíše nákopy na útočníka Kučeru. V 11.minutě jsme já s Danem Uhlířem chybovali na středu, hra se přelila do vápna, kde jsem neštastně fauloval Kučeru, který sice zakončil, ale pan rozhodčí Beneš vyhodnotil situaci po svém. Domácí nařízenou penaltu proměnili. Po inkasované brance jsem začali útočit a domácí jsme jasně přehrávali, skore jsme otočili, ale branek jsme měli vstřelit více než dvě. Rozsochy držel Juračka a naše malá efektivita. Do druhé půle nastoupili domácí z větší vůli a větším nasazením. Pan sudí oproti první půli povolil důraznější hru, a my se nedokázali vyrovnat se zákroky na hranici faulů. I přesto jsme měli nekolik slibných příležitostí, ale Juračka byl opět proti. V 78.minutě vyrovnal hezkou střelou zpoza vápna domácí záložník. V posledních 15minutách se hrál fotbal nahoru dolů, kdy se střídali šance na obou stranách. Juračka předvedl 3 výborné zákroky a domácí netrefili ve 3slibných pozicích branku. Utkání skončilo nejspíš spravedlivou remízou.

TJ Rozsochy
M. Juračka [-] - B. Pazdera [-] , E. Šibor [-] , P. Prášil [-] - V. Ambrož [-] , D. Juračka [-] , J. Holý [-] (76. M. Střešnák [-] ) , J. Špaček [-] (46. J. Smolka [-] ) - S. Padrtka [-] (66. J. Nebola [-] ) , M. Šafránek [-] , P. Kučera [-] (84. T. Zítka [-] ) -

P. Bajer [-] - J. Stupka [-] , J. Milota [-] , J. Uhlíř [-] , A. Burian [-] - D. Fendrych [-] (71. M. Král [-] ) , M. Petr [-] (77. L. Anděl [-] ) , P. Kaštan [-] , D. Uhlíř [-] , P. Bajer [-] - F. Trnka [-] -

ŽK: 75. E. Šibor , 83. P. Kučera , 89. J. Nebola - 17. J. Uhlíř , 49. A. Burian , 63. P. Kaštan , 67. P. Bajer , 79. J. Stupka .
Hráči zápasu: D. Juračka - J. Uhlíř .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - SKRYJA Stanislav, STŘEŠŇÁK Josef (N).