Halamka rozhodl o výhře Počítek

0

Počítky rozhodly o osudu zápasu s Béčkem Nové Vsi v prvním poločase.

Halamka poslal dvěma brankami Počítky do vedení

Počítky přivítaly na svém hřišti rezervu z Nové Vsi. Hosté se od úvodní minuty lépe pohybovali a byli častěji u míče. Všechny střely ze střední vzdálenosti pokryl skvěle chytající domácí brankář David Šobej. První branka padla v 19. minutě. Hostující brankář Čížek špatně odkopl míč a ke smůle pro hosty, přímo před Romana Halamku, který neměl sebemenší problém přehodit hostujícího brankáře. Počítky vedly 1:0. Druhá branka padla ve 31. minutě. Roman Halamka se uvolnil od hostujícího obránce a přesným lobem zvýšil vedení domácího celku. Ke konci prvního poločasu zahrozili i hosté. Krásně kopnutý trestný kop od Davida Šatného zlikvidoval David Šobej. V poslední minutě prvního poločasu Lukáš Sláma vyhrál hlavičkový souboj a přistrčil míč přímo do běhu Halamkovi, který zakončil těsně vedle. Poločas vyhrály Počítky 2:0.

Druhý poločas branku nepřinesl

Nová Ves vlétla do druhého poločasu jako uragán a Počítky nevěděly kde jim hlava stojí. Hosté se lépe pohybovali, lépe kombinovali, ale bez vyložené šance. Počítky hrozily pouze z rychlých protiútoků. Počítky mohly stvrdit vítězství, ale šance Halamky, Tomana a Slámy zůstaly bez gólového efektu. Počítky vyhrály 2:0 a připsaly si další tři body do tabulky a udržely se v horní polovině velice vyrovnané tabulky.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček: Jsem rád za tři body a také za druhou nulu v řadě. Zápas to byl nesmírně těžký, protože hosté hráli pohledný fotbal.