10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

--

Jakub Šandera řídil kanonádu Nové Vsi B

11. J. Šandera (p.) , 18. V. Novotný , 22. J. Šandera , 47. J. Šandera , 58. D. Karásek (vl.) , 75. J. Šandera , 84. V. Komínek , 88. M. Ondřejka
0

Rezerva Nové Vsi si lehce poradila s posledním týmem tabulky a vyprovodila Křoví osmi brankami.

Domácí vstřelili do poločasu tři branky

Sobotní utkání Okresního přeboru svedlo proti sobě domácí rezervu Nové Vsi a hráče z Křoví. Souboj dvou týmů ze dna tabulky naznačoval vyrovnané utkání. Domácí však rozhodli utkání už po 22 minutách kdy vedli již 3:0. Prvního gólu se dočkali v 11. minutě, když se po faulu hostujícího brankáře trefil z pokutového kopu Kuba Šandera. Druhého zásahu se domácí dočkali po krásné kolmici Davida Špatného na branku samostatně postupujícího Václava Novotného, jenž v 18. minutě míč poklidil do sítě podél vyběhnutého brankáře Karmazína. Gólovou jedenáctiminutovku dovršili domácí po střele Jakuba Šandery z pětadvaceti metrů. Po třetím zásahu domácích přišla hluší část zápasu v níž se obě mužstva nedokázala výrazněji prosadit.

Jakub Šandera zazářil střelecky

Největší šance pro hosty přišla hned po změně stran, ale již překonaného Čížka zachránila tyč. Křoví definitivně zlomila čtvrtá branka, při níž ve 47.minutě vyraženou střelu brankářem Karmazínem  dorazil do sítě Kuba Šandera. 58. minuta dovršila zmar hostů pod nímž se podepsal vlastním gólem David Karásek. V 75.minutě dovršil své střelecké představení Jakub Šandera, který využil pro svůj čtvrtý gól pěkné přihrávky od Honzy Skalníka. I když skóre mohlo být i vyšší, domácí dokázali v posledních 15.minutách vstřelit ještě dvě branky o které se zasloužili Vojta Komínek s Márou Ondřejkou. Konečný výsledek zápasu se tak zastavil na 8:0.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Zasloužené vítězství za kterým jsme šli od první minuty.Jsem rád, že jsme se konečně dokázali výrazněji střelecky prosadit a vylepšit si skóre.

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla: Opět nepovedená patnáctiminutovka,kdy po hrubkách jednotlivců šli domácí do tříbrankového vedení,které postupem času navýšili. Celkově za nás není co hodnotit.

T. Čížek [-] - J. Šandera [-] (86. F. Černý [-] ) , V. Novotný [-] (66. J. Ondřejka [-] ) , M. Ondřejka [-] , M. Miluška [-] (46. J. Skalník [-] ) , S. Kubík [-] , D. Šatný [-] , P. Bureš [-] (73. V. Komínek [-] ) , M. Novotný [-] , F. Šandera [-] (49. T. Nečas [-] ) , P. Šandera [-]

P. Karmazín [-] - D. Karásek [-] (62. J. Pekárek [-] ) , J. Chlup [-] , L. Knotek [-] , M. Polonec [-] , L. Koudelka [-] , Z. Sára [-] , L. Němec [-] , R. Roštinský [-] (73. P. Nečas [-] ) , L. Navrátil [-] , P. Liška [-]

Hráči zápasu: J. Šandera .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - STEHLÍK Michal, NEČAS Jan (N).