8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Osová Bítýška konečně doma zabrala

0

Po třech prohrách v řadě se konečně v domácím prostředí prosadila Osová Bítýška, když porazila Bobrovou o tři branky.

Domácí udeřili před přestávkou

Navzdory tomu,že se hrálo na velmi podmáčeném terénu se první poločas hrál ve velmi slušném tempu.Domácí si vypracovali mnoho šanci.V první těsně přestřelil hlavou Liška.Další měl z přímého kopu Vařílek,kterého hostující golman vychytal.Tentýž hráč měl ještě další dvě příležitosti,ani jednu však proměnit nedokázal.Domácí v tomto zápase dobře bránili,vyzdvihnout se musí výkon domácího Karmazína,který dobře ubránil hostujícího střelce Svobodu.Bitýška se gólu přece jen dočkala,střílený  centr Antoše zapadl až do brány 1:0.

Osová Bítýška ovládla druhou půli

Druhý poločas vyšel lépe Bitýšce,hlavičku Navrátila vyrazil Smažil k osamocenému Vařílkovi,který míč dorazil do brány 2:0.Domácí pak polevily,toho se snažila Bobrová využít a uzamkla posledních dvacet minut Bítýšku na její polovině.Větší příležitost ale Bobrová neměla,za zmínku stojí jen dobře kopnutý přímo kop,se kterým si však Hršel poradil.Domácí ještě v samém závěru zvýšili svoje vedení střídajícím Dupalem na konečných 3:0 a zaslouženě zvítězili.

SK Osová Bítýška
Pavel Machát: Proti silnému soupeři jsme odehráli velice dobré utkání. Většinu zápasu jsme byli lepším týmem a důslednou obranou jsme soupeři nedovolili nějak výrazně ohrozit naši branku. Vyjímkou byl konec zápasu, kdy nám přestala fungovat kombinace a nepodrželi jsme míč. Bobrová se zvedla, vytvořila si tlak i několik šancí. Nás ale podržel brankář a hosté nedokázali skorovat. Zaslouženě bereme 3 body.

TJ Sokol Bobrová
Miroslav Roháček: " Opět jsme nepodali optimální výkon. Jediné pozitivum je to, že po sedmi kolech ztrácíme pouhé tři body na čelo tabulky."

J. Hršel [-] - T. Karmazín [-] , P. Večeřa [-] - P. Antoš [-] , M. Navrátil [-] , O. Zeman [-] (90. M. Dupal [-] ) - M. Vařílek [-] , O. Liška [-] (56. P. Jelínek [-] ) - J. Jelínek [-] , A. Trojan [-] , P. Kališ [-]

M. Smažil [-] - J. Svoboda [-] (76. I. Roháček [-] ) , P. Laštovička [-] (62. T. Hrbek [-] ) , V. Křepela [-] (54. J. Smažil [-] ) , M. Hájek [-] , R. Kratochvíl [-] , P. Dvořák [-] , M. Mašek [-] , L. Křepela [-] , K. Flídr [-] , J. Stupka [-]

ŽK: 70. P. Laštovička .
Hráči zápasu: O. Liška .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: TEPLÝ Radek - CHYTKA Zdeněk (N), MALÝ Jiří (N).