8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

6. J. Smolka , 37. J. Holý , 50. P. Bureš , 62. P. Bureš , 67. J. Smolka , 80. P. Bureš - 12. M. Němec , 83. Z. Sára (p.)
0

Osm branek viděli fanoušci v Rozsochách, kde domácí porazili Křoví.

Domácí šli do jednobrankového vedení

Hosté hned v úvodu ukázali, že budou hrát na brejky a měli ve druhé minutě gólovku, ale naštěstí pro domácí Střešňák  v brance zasáhl bez problémů. Pak už začali padat branky. V šesté minutě se prosadil domácí Smolka, kdy po narážečkách mezi hráči Rozsoch přihrál Bureš Smolkovi a ten nezaváhal. 1:0
Domácí byli lepší, ale paradoxně dostali branku, kdy po dlouhém nákopu se dostal za obranu Němec a rozvlnil síť. 1:1
Domácí se nechtěli s tímto stavem smířit a hned v 15´minutě měli dvě gólovky, nejprve vykopl obránce z brankové čáry střelu Šafránka, střelu Holého vyrazil brankář na roh. Domácí se stále tlačili dopředu, ale naráželi na zhuštěnou obranu, a hosté chodili do nebezpečných brejků, ale ani jedna strana se nedokázala prosadit.
Kanonýr Bureš se dvakrát zastřeloval, nejprve těsně vedle pravé tyče mimo, poté už byl přesnější, ale jeho rána skončila na levé tyči. Ve 37´minutě se domácí prosadili podruhé, nadýchaný centr od Šafránka poklidil hlavou k tyči Holý. 2:1
Do poločasu se stav nezměnil, i když hosté pořád hrozili z brejků.

Petr Bureš vstřelil hattrick

Ve druhém poločase se ještě stále zastřeloval kanonýr Bureš, kdy po rohu Padrtky na zadní tyči netrefil ve skluzu odkrytou branku. Poté už se prosadil svým typickým způsobem, posadil na zadek dva beky i s gólmanem a rozvlnil síť. 3:1
Svůj druhý gól vstřelil za dvanáct minut, opět udělal jednu, druhou, třetí kličku, přehodil si míč z levé na pravou a přehodil brankáře. 4:1
V 65´minutě se prosadil podruhé Smolka, po centru od Ambrože z pravé strany si ve vápně zpracoval míč a nekompromisně zakončil na pod víko.5:1
Hosté v té chvíli neexistovali, a domácí Bureš mohl ještě dvakrát skórovat, jednou netrefil branku a podruhé dobře zasáhl hostující gólman. V 83´minutě šel do úniku Němec, píchl si míč do vápna a vybíhající střídající domácí gólman Juračka byl u míče později,  fauloval, následnou penaltu proměnil hostující gólman Sára. 5:2
Konečnou podobu výsledku dal kanonýr Bureš. Stoper Šibor prošel celé hřiště až před vápno hostů, tam krásnou přihrávkou našel Bureše a ten podél brankáře trefil na konečných 6:2.
Domácí byli lepší a zaslouženě si připsali povinné tři body.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Zasloužené naše vítězství, branek jsme mohli přidat i více, ale hosté i přes prohru jsou velice nebezpeční dopředu. Děkuji hráčům za předvedený výkon a důležité vítězství.

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla: Na obrovském hřišti v Rozsochách jsme chtěli domácí překvapit a hrát zataženě a hrozit z brejků. Tato strategie se nám dařila, avšak brankové příležitosti, které jsme si v celém zápase vytvářeli, sme nedokázali využít a z překvapivě velkého množství šancí sme proměnili pouze jednu v první půlce. Bohužel nám celý podzim nefunguje součinnost obranné a útočné formace a tak se opakovaně stává to, že vepředu ložené šance nedáme, vzadu uděláme chyby, soupeř je potrestá a je s výsledkem konec, což se stalo i dnes.