6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

8. M. Kalina , 45. L. Němec , 54. M. Kalina , 63. M. Kalina , 85. M. Polonec - 1. M. Ochrana , 6. M. Ochrana , 22. M. Ochrana (p.) , 79. M. Špaček , 87. M. Vávra
0

Deset branek padlo v Křoví, ale zápas neměl nakonec vítěze.

Ochrana vstřelil hattrick

Domácím fotbalistům vstup do utkání opět nevyšel. První minuta, první hrubka domácích, první šance hostů a vedení Borů 1:0. V 6. minutě po hrubce stopera Sáry se dostal míč k volnému hráči hostů a 0:2. V 8. min. se dočkali branky i domácí, Němec M. uvolnil kolmicí za obranu Kalinu, který šel sám na brankáře a podél něj snížil na 1:2. V 22. min se měnilo opět skóre utkání. Při zakládání utoku ze strany domácích přišel o míč Popek, hosté tak měli možnost podniknout rychlý kontr do vápna, kde za záchranou brzdu zatáhl Šustáček a rozhodčímu Benešovi nezbylo než odpískat pokutový kop pro Bory. Hostující hráč penaltu s přehledem proměnil a mohl se tak radovat ze své 3 branky v utkání. V úplném závěru prvního poločasu domácí zkorigovali skóre utkání podruhé. Bratři Němcové si vyměnili spolu míč, mladší Martin pak krásně uvolnil uličkou Lukáše do šance, ten postupoval sám na golmana a upravil tak skóre do přestávky na 2:3.

Křoví nakonec výhru neudrželo

Druhá půlka začala uspěšně pro domácí, postupně si vytvářeli tlak a brankové příležitosti. V 59 minutě byl jeden z domácích hráčů poblíž velkého vápna faulován. K míči se postavil Kalina a přesnou střelou do horního růžku  branky vyrovnal na 3:3. 62 minuta a opět změna ve skóre utkání. Rohový kop zahrál přesnou přihrávkou na Lukáše Němce Koudelka, Němec míč poslat před branku, kde nikým nehlídaný Kalina zkompletoval hattrick a dostal domácí do vedení 4:3. V utkání kde hraje Křoví, se oko diváka může těšit na branky, a tak v 79. minutě bylo vyrovnáno. Při nákopu hostů do velkého vápna míč našel na chvíli nehlídaného Špačka, který si míč zpracoval a nekompromisně zavěsil, 4:4. V 85. minutě se dostal odražený míč k domácímu Poloncovi, který střelou z 25 metrů přesně k tyči nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci, 5:4. Bohužel se tento nadějný výsledek nepodařilo domácím udržet, kdy tři minuty před koncem utkání hosté vyrovnali na konečných 5:5.

TJ Sokol Křoví
Lukáš Midrla: Utkání jsme opět nezačali dobře a brzo prohrávali o 2 branky. Hosté si svůj náskok v polovině první půlky vzali zpět, ale naštěstí jsme se do zápasu dostali brankou v úplném závěru první půle. Druhou půlku se domácím podařilo dokonat obrat a dostat se do vedení 4:3 a poté i 5:4. Bohužel v závěru zápasu jsme nechali zcela neobsazeného hráče Borů ve velkém vápně, který vyrovnal na konečných 5:5. Pro Křoví je to první bod v nové sezóně, ale celkově jsme z výsledku zklamaní, pač jsme chtěli z utkání body tři.