Santus se vytáhl na Rozsochy a připsal si tři body

0

Jívoví podruhé vyhrálo venku, tentokrát v Rozsochách o dvě branky.

První poločas skončil nerozhodně

Utkání začalo ve vysokém tempu a velkém nasazení. Prvních deset minut byli lepší hostující hráči a vytvořili si územní převahu, kterou v dobré příležitosti nevyužil útočník hostů Horký. Poté začali být lepší domácí, dostávali hosty pod tlak, ale Petr Bureš v dobré příležitosti udělal krok s míčem navíc a tím umožnil zblokovat soupeři jinak gólovou střelu.
Když už to vypadalo, že bude jen otázkou času, kdy se domácí prosadí, udeřilo na druhé straně. Jindřich Horký vedl míč a domácí před ním tak dlouho ustupovali, až vystřelil a zamířil přesně k tyči. 0:1
Domácí to nabudilo a hosty sevřeli a po rohovém kopu vracel míč zpět do vápna Emil Šibor a Jan Smolka se z hranice penalty nemýlil. 1:1
Domácí hosty sevřeli, ale smolně se jim zranil záložník Bohumil Velen, který ještě do poločasu střídal.

Jívoví třikrát skórovalo

Do druhé půle domácí vstoupili aktivně, ale nedařilo se jim tak jako v prvním poločase. Zato hosté udeřili. Miroslav Koukola do půlky přešel přes tři hráče, narazil Holubáři a ten se nemýlil. 1:2
Za necelé čtyři minuty zapískal sudí volný kop před vápnem domácích a Miroslav Koukola se z přímáku trefil přesně do šibenice. 1:3
Domácí se nevzdávali, posílili ofenzívu a dočkali se snížení v podobě krásné střely od dorostence Davida Juračky, který se nádherně opřel z větší dálky do míče, a od tyče se míč odrazil do brány. 2:3
Domácí se snažili a zatlačili hosty, kteří vyráželi do nebezpečných brejků.
Jeden z nich se podařilo zakončit Jindrovi Horkému. 2:4
Domácí se snažili, ale do konce zápasu už se neprosadili.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: V první poločase se hrál oboustranně výborný fotbal, který se musel líbit. Ve druhém poločase se nám přestalo dařit, hosté byli lepší, a i když jsme se nevzdávali, tak nám bohužel toto utkání nevyšlo. Je to škoda, chtěli jsme navázat na výhru z minulého utkání, ale nedařilo se nám tolik jako v minulých kolech. Přesto hráčům děkuji za odvedený výkon a nasazení.

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Ze začátku jsme měli ze zápasu více, domácí spíše využívali dlouhých nákopů, největší hrozbu však představovali z rohových kopů. Utkání to bylo vyrovnané a jsme rádi za 3 body, letošní ročník je zatím velmi vyrovnaný a pro nás je na čase sbírat body i doma.

Počet diváků: 100. Rozhodčí: Šula Petr - SKRYJA Stanislav, STŘEŠŇÁK Josef (N).