Mladíček Jaroš rozhodl zápas s Bory

0

Rozsochy si poradily s Bory, když jejich dvě branky vstřelil sedmnáctiletý dorostenec Alexander Jaroš.

Jaroš dvakrát skóroval a domácí vedli v poločase o branku

Pouťové mistrovské utkání začali aktivně domácí a hned v 1. minutě se po skvěle rychle rozehraném volném kopu Velena řítil do šance Bureš, ale trefil jen vybíhajícího gólmana hostí. Poté zahrozili hosté z rohového kopu, ale nebyli dostatečně důrazní v pokutovém území. Domácí se dostali ještě do jedné brankové příležitosti Burešem, ale hostující gólman byl opět na místě. Ve 21. minutě už se domácí radovali, když po vyhraném souboji u pravé lajny Šafránek skvěle našel Jaroše ve vápně a sedmnáctiletý střelec domácích se nemýlil. 1:0.
Domácí měli ve 24. minutě ještě jednu příležitost, ale po přihrávce Šafránka se Velen neprosadil, neboť jeho střelu z rohu vápna tečoval obránce na roh.
Ve 29. minutě se radovali hosté, když po ojedinělé kombinaci se tečovanou střelou prosadil Ochrana.
Domácí se rychle po vstřelené brance dostali opět do vedení, když po skvělé kombinaci na jeden dotek po ose Velen-Šafránek-Jaroš, se mladý kanonýr opět prosadil a strhl vedení opět na stranu domácích. 2:1
Do poločasu se hra odehrávala převážně před velkými vápny, bez velkých příležitostí.

Vítězství potvrdil kanonýr Bureš

Ve druhém poločase přidali hned na jeho úvodu domácí ve 47. minutě branku, když Velen svým důrazem vybojoval na půlce míč a skvělým pasem vyslal na zteč Bureše, který ve vápně zamíchal obránci hlavu a na bližší tyč nedal gólmanovi hostů šanci. 3:1
Poté domácí kontrolovali hru a v úmorném vedru oběma týmům docházeli síli. Hosté se uchýlili ke hře na tři útočníky a začali nakopávat míče na vysokého Špačka, ale bez zjevného úspěchu. Po sérii rohových kopů hostů přišlo vyloučení hostujícího Kujala, když po zbytečném faulu na půlící čáře obdržel druhou žlutou kartu a musel předčasně do kabin. Poté domácí hosty k ničemu nepustili, ale svoje šance už také nedokázali využít a tak utkání skončilo zaslouženou výhrou 3:1

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Navázali jsme na dobrý výkon z Hamrů a vyhráli jsme zaslouženě. V úmorném vedru zahrál dobře celý tým. Jsem rád, že se v týmu prosadili i dorostenci, kteří v pátek sehráli vítězné a náročné utkání s Bystřicí nad Pernštejnem.