1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Šebkovice B doma přehrály Čáslavice

0

Čáslavice se po porážce v Šebkovicích B propadly po podzimu na poslední příčku tabulky

Domácí se prosadili jako jediní

Šebkovická rezerva na svém hřišti přivítala Čáslavice. Domácí hosty přehrávali a vytvořili si i několik šanci. Žádnou z nich však nedokázali proměnit. Vše se změnilo až v 39. minutě, kdy se uvolinil M. Hobza a střelou na přední tyč překonal J. Vaníčka. Po této brance měl ještě velkou šanci J. Rygl, branku však netrefil, a tak se šlo do šaten za stavu 1:0.

Domácí se po pauze rozstříleli

Do druhého poločasu opět vstoupili lépe domácí a postupně se trefil T. Kotačka, J. Svoboda a P. Hrůza. V 89. minutě snížil M. Zikmund a uzavřel tak skóre zápasu na 4:1.

TJ Sokol Šebkovice B
J. Pitour [-] (70. M. Papoušek [-] ) - M. Hobza [-] , S. Zikmund [-] (75. Z. Eberl [-] ) , P. Hrůza [-] , T. Kotačka [-] (77. M. Roupec [-] ) , P. Tržil [-] (80. M. Pecka [-] ) , P. Konvalinka [-] , R. Svoboda [-] , J. Rygl [-] (63. J. Svoboda [-] ) , O. Netík [-] , J. Holčapek [-]

FK Čáslavice-Sádek
J. Vaníček [-] - M. Zikmund [-] , J. Mach [-] , D. Šmehlík [-] , J. Hanzal [-] - J. Novák [-] , M. Busta [-] , J. Vecheta [-] , M. Klika [-] - P. Vyhnálek [-] , P. Růžička [-] -

ŽK: 23. P. Tržil , 65. J. Pitour , 67. P. Hrůza , 83. P. Konvalinka , 85. Z. Eberl - 74. P. Růžička , 80. J. Hanzal . ČK: 86. J. Novák .
Hráči zápasu: P. Tržil , P. Hrůza - M. Zikmund .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: SVOBODA Libor - KOŘÍNEK Miroslav (N), RŮŽIČKA Vladimír (N).