11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

FŠ Třebíč vyhrála pohodlně v Koutech B

0

FŠ Třebíč i ve svém desátém zápase neokusila hořkost porážky a stala se s předstihem vítězem podzimní části

Hosté se trefili jako jediní

V 11

. kole III. třídy, skupiny B (muži) přivítala Koutecká rezerva na svém hřišti tým SK FŠ Třebíč. Převážně celé utkání bylo v režii hostujícího týmu. Skóre se poprvé měnilo ve 27. minutě, když hosté vyšachovali domácí obranu a  Zábrodský Jan uklidil míč z prostoru velkého vápna do branky (0:1). Domácí měli v prvním poločase dvě slibné

šance, ale do konce poločasu se výsledek už nezměnil.

Hosté se po pauze rozstříleli

Domácí se v druhém poločase spíše soustředili na obranu. Hosté však byli aktivnější a skóre se opět měnilo v 52. minutě, kdy se trefil Kousal Petr (0:2). Konečnou podobu výsledku utkání dal hostující Jaša Martin, který svými góly přispěl k vítězství hostů v 55. minutě (0:3) a v 72. minutě (0:4). Utkání se od tohoto okamžiku už jen dohrávalo.

SK Kouty B
Smejkal Michal, hrající asistent trenéra: Dnes jsme museli kvůli marodce nastoupit v hodně pozměněné sestavě. Zavítal k nám kvalitní soupeř, který dané situace využil. Navzdory výsledku bych chtěl klukům poděkovat, jak bojovali a obzvlášť velkou pochvalu si zaslouží Neuwirth Luboš a Veselý Ondřej, kterým můžeme děkovat, že jsme nedostali více branek. Věřím, že na poslední kolo se dáme do kupy a předvedeme jinou hru. Soupeři přeji štěstí v dalších zápasech.

SK Kouty B
O. Veselý [-] - L. Neuwirth [-] , T. Štveráček [-] , J. Nováček [-] , J. Chaloupka [-] , R. Nováček [-] , R. Caha [-] , F. Neuman [-] , R. Komínek [-] , L. Diviš [-] , M. Smejkal [-]

SK Fotbalová škola Třebíč
M. Poul [-] - T. Růžička [-] , P. Kousal [-] (81. T. Beran [-] ) , D. Tomek [-] , F. Křen [-] (62. . Křivánek [-] ) , K. Pislcajk [-] - P. Zábrodský [-] , O. Kühweg [-] (81. M. Paděra [-] ) , J. Zábrodský [-] - T. Krajčo [-] (64. J. Hricák [-] ) , M. Jaša [-]

ŽK: 42. R. Komínek , 89. F. Neuman - 35. K. Pislcajk .
Hráči zápasu: O. Veselý , L. Neuwirth - D. Tomek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SVOBODA Libor - ZIMOLA Zdeněk (N), VAVŘÍNEK Pavel (N).