3.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

24. R. Janoušek (p.) - 15. S. Michal , 70. M. Habich
0

Favorizované Radotice si přivezly z Nových Syrovic B důležité tři body

Domácí vyrovnali z penalty

Nové Syrovice se po debaklu v Koutech chtěly svým fanouškům revanžovat, ale přijel k nim soupeř z Radotic, který si v minulém kole taky pěkně zastřílel, takže favorit byl znám. Začátek zápasu začal lépe pro hosty, které dostala do vedení ikona radotického fotbalu Stanislav Michal -0:1. Domácí tým se však nenechal zastrašit a do konce poločasu se mu zásluhou proměněné penalty z 24. minuty podařilo vyrovnat na 1:1, jehož autorem byl Robin Janoušek.

O výhře hostů rozhodl Martin Habich

Domácí tým se snažil ve druhém poločase strhnout vedení na svoji stranu, ale nakonec rozhodl o tom, že se všechny body postěhují do Radotic Martin Habich, který se trefil i ve svém druhém zápase.