11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Smrk otočil zápas proti Budišovu B

13. Š. Hort , 56. T. Man , 64. T. Man - 20. M. Holubář , 54. D. Pavlíček
0

Fotbalisté Smrku i zásluhou Tomáše Mana dokázali otočit zápas ve svůj prospěch a vyhrát 3:2.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Zápas začali domácí aktivněji a odměnou za to byla brzká branka Horta. Hosté však dokázali po nedorozumění v domácí obraně zanedlouho vyrovnat Holubářem na 1:1. Do konce poločasu se hrál vyrovnaný zápas s množstvím osobních soubojů.

Domácí otočili vývoj zápasu

Ve druhé půli se hosté dostali do vedení po střele Pavlíčka -1:2. Ale domácí našli brzkou odpověď, když si dlouhý nákop zpracoval osamocený Man a vyrovnal -2.2. Hosté při této akci přestali hrát a reklamovali ofsajd, který však nebyl. Od vyrovnávací branky začali hosté zbytečně diskutovat s rozhodčím včetně jejích vedoucího, který kritizoval úplně vše. V 59. minutě dostal za kritiku rozhodčího po druhé žluté kartě červenou kartu hostující Kazda. Převahu jednoho hráče v poli se domácím podařilo využít v 64. minutě, kdy se opět prosadil Man. Vítězství se pak domácím podařilo uhájit, i když hosté v závěru zlobili.

TJ FC Smrk
Horký Karel, hráč: Oproti minulému utkání v Koněšíně se mužstvo zvedlo. Musím všechny pochválit za nasazení a bojovnost.