9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

Koněšín s Rapoticemi B smírně

0

V Koněšíně se domácí tým rozešel s rezervou Rapotic nerozhodně za remízu 1:1

V první půli diváci branku neviděli, domácí v závěru nedali penaltu

Zápas začal s nasazením domácích a odhodláním bodovat. V cestě stál nevyzpytatelný soupeř v podobě rezervy Rapotic, které do branky nasadily brankáře s Áčkovými zkušenostmi. Hra hned od začátku nenudila a postupem času přicházely i šance. Do nich se dostával zejména ze řetězu utržený Štěpán Dvořák. Nejprve po půl hodině hry po centru z pravé strany z malého vápna přestřelil, aby o deset minut později po chybě brankáře tři metry před prázdnou brankou a po ztrátě orientace zakončoval úplně mimo zařízení. To na druhé straně chvíli před přestávkou Rapotice napodobily domácí a z bezprostřední blízkosti šla nebezpečná střela hodně nad. V poslední minutě odpískal rozhodčí trochu přísnou penaltu proti hostům za držení protihráče. Následovaly protesty, karetní mariáš a k exekuci se postavil Moczár. Brankář tančil na čáře mazurku, Maďarův pokus mířil nahoru, nahoru..a nad. Poločas

Oba týmy daly po jedné brance

Druhou půli zahájil Koněšín dvojitým střídáním, zato hosté hodně slibnou šancí. Svoji troškou do mlýna ale přispěl i Babuněk v brance. Po deseti minutách přišel gól domácích, který ale moc lidí nevidělo. Konečný z rohu zatočil míč na první tyč, brankář vyrazil - ale po signalizaci domácího OPR – naneštěstí pro hosty nějakých dvacet centimetrů za brankovou čárou – 1:0. Hosté se vyrovnání dočkali za deset minut kdy zaváhání domácí obrany potrestal a pěknou akci podél brankáře zakončil Pavlíček – 1:1. Po vyrovnávací brance byli domácí krátkodobě zaskočeni a iniciativu převzali hosté, ale k váženějšímu ohrožení branky domácích se zas až tak moc nedostávali. To na druhé straně řádil aktivní Dvořák, jeho dvě další šance zůstaly beze změny skóre. To se nezměnilo až do konce zápasu a body se tak asi spravedlivě dělily.