8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

Třebenice nečekaně podlehly doma Mohelnu

0

Fotbaisté Mohelna si trochu nečekaně odvezli všechny body z Třebenické půdy

Hosté udeřili dvakrát

Třebenice se představily poprvé v sezóně před vlastním publikem. Hosté začali velice dobře a v 7. minutě se prosadil Richard Ostrý -0:1. V 16. minutě přidal druhou branku Luboš Drápela a hosté tak toto vedení 0:2 udrželi až do konce první půle.

Oba týmy daly po jedné brance

Také začátek druhé půle byl úspěšnější pro hosty, které poslal do vedení 0:3 dvougólový Richard Ostrý. Domácím se podařilo skórovat poprvé až v 77. minutě zásluhou Jiřího Čtvrtníčka 1:3. Od 86. minuty pak hráli domácí krátkou přesilovku, kdy uviděl po druhé žluté kartě červenou Luboš Drápela. Domácím se už však skórovat nepodařilo, a tak si hosté odvezli velmi důležité tři body.