7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Rudíkov potvrdil v Rapoticích B podzimní kralování

0

Fotbalisté Rudíkova se i v podzimní dohrávce v Rapoticích dočkali další výhry a upevnění vedoucí pozice

Hosté o dva góly lepší

Hosté uhájili vítězství

FC Rapotice B
Trnka Jaromír, trenér: „Začali jsme dobře a po půlhodině vedli 3:0. Nezvládli jsme však konec prvního a začátek druhého poločasu, kdy jsme soupeři po hrubých chybách obrany darovali dvě branky. Ve druhém poločase jsme se trápili v koncovce a dokázali vstřelit pouze jednu branku. Soupeři se podařilo v závěru pouze snížit a tak jsme si zaslouženě odvezli 3 body

A. Ješina [-] - M. Dvořáček [-] , J. Konečný [-] , A. Chatrný [-] (46. M. Oščádal [-] ) , J. Dvořáček [-] (46. J. Tesař [-] ) , R. Zezula [-] , M. Laš [-] , P. Císař [-] , D. Slaný [-] , L. Man [-] , M. Dobeš [-]