3.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

--

Mohelno veze z Kralic pouze bod

0

Derby dvou nováčků soutěže v Kralicích skončil dělbou bodů. Větší ztráta je to spíše pro hosty z Mohelna

Domácí dokázali srovnat krok

Utkání začalo na obou stranách v mírně nervozním duchu. Do dvacáté minuty si každý tým dokázal vypracovat pouze jedinou brankovou příležitost, hosté ve třetí minutě hlavičkou a domácí v patnácté minutě střelou z poza vápna, obě šance skončili mimo brankové tyče. V 19.min. pak domácí netrefili branku z trestného kopu z rohu vápna. Hosté pak z protiútoku dokázali střelou z 20m k pravé tyči domácí branky otevřít skóre utkání, 0:1. Po vstřelení branky se hra dosti otevřela a následovala pasáž tzv. nahoru dolů. Z této části utkání dokázali domácí ve 37.min. srovnat stav utkání, 1:1. Do konce poločasu již pak stála za zmínku pouze příležitost domácích ve 44.min. v níž nechali z bezprostřední blízkosti vyniknout hostujícího golmana.

Ve druhé půli branka nepadla

Druhá půle se začala odvíjet v duchu té první. Rychlá hra od vápna k vápnu se snahou vytvořit si nějakou příležitost k zakončení. Ta se naskytla hostům v 55.min., ale ti se nedokázali zorientovat ve vápně při velké šanci připravené z pravé strany, z následného útoku po levé straně se pak krásným zákrokem vyznamenal domácí golman. V 65.min. nedokázali domácí využít závaru na malém vápně hostí. Od této chvíle začali však domácí postupně získávat stále více ze hry a tlačit na soupeře. Dokázali si však vypracovat pouze dvě slibné šance, trestný kop z 20m chytil hostující golman a po velké příležitosti 10 min. před koncem musel dokonce po rychlém protiútoku zasahovat domácí golman. Divácí však z žádné akce již branku neviděli a oba týmy se tak rozešli za smírného výsledku 1:1.

FC Kralice n.Oslavou
Tomek Jiří, vedoucí: Utkání se neslo v duchu dvacetiminutovek. Prvních dvacet min. měli mírnou převahu hosté a dokázali ji uzavřít vstřelením branky. Ve vyrovnané střední pasáži jsme dokázali hru skóre srovnat a posledních dvacet minut patřilo naší jasné převaze. Bohužel jsme však již nedokázali převahu vyjádřit také

A. Krčál [-] - E. Dračka [-] , T. Peťa [-] , A. Kabátek [-] , P. Csicsó [-] , M. Peťa [-] , J. Chadim [-] , M. Široký [-] , M. Dymáček [-] , P. Němec [-] , V. Polák [-]