13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Hrotovice doma jasně přehrály Studenec

0

Díky vydařené úvodní půlhodince porazili fotbalisté Hrotovic Sokol Studenec v podzimní dohrávce

Tomáš Hadraba vstřelil za 11 minut hattrick

Zápas dvou týmů hrající o sestup byl k vidění v Hrotovicích a v případě výhry hostů ze Studence, by měly oba týmy stejný počet bodů. Po úvodní desetiminutovce přišla skvělá pasáž domácího týmu, ve které Hrotovice rozhodly o osudu zápasu. Jako první se do střelecké listiny zapsal Michal Blatný, který poslal domácí barvy do vedení 1:0. O minutu později začal úřadovat Tomáš Hadraba, který během jedenácti minut vstřelil hattrick a poslal domácí tým do luxusního náskoku 4:0. Zdrceným hostům se alespoň podařilo ve 38. minutě trochu korigovat výsledek Ondřejem Vrbou na 4:1.

Hosté v závěru zápasu pouze zmírnili porážku

Ve druhém poločase si domácí tým již pohodlně udržoval dostatečný náskok, a tak je nemusela mrzet ani obdržená branka z poslední minuty zápasu, kterou jen upravil na 4:2 Radek Kryštof -4:2.