12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Třebelovice doma proti Náměšti B nezklamaly

0

Povinné tři body vybojovali fotbalisté Třebelovic proti rezervě Náměště a dali zapomenout na minulí výbuch v Chlístově

Oba celky se jednou prosadily

Třebelovice v minulém kole nečekaně podlehly Chlístovu a svoje zaváhání tak chtěly napravit proti rezervě Náměště. Ale jakoby stín tohoto zápasu působyl na domácí víc než si mohli přát. Jako první se totiž do střelecké kolonky zapsali hosté, když otevřel skóre utkání Tomáš Franěk ve 23. minutě -0:1. Domácím trvalo  až do 41. minuty, než se jim zásluhou Jana Rakušana podařilo vyrovnat na 1:1.

Domácí úřadovali až po pauze

Ve druhé půli už domácí začali naplňovat svoje předpoklady a hned ve 47. minutě otočil vývoj zápasu kanonýr Milan Novotný -2:1. V 57. minutě se ještě trefil Marek Máca a domácí se mohli přeci jen více uklidnit -3:1. O závěrečnou trefu se pak postara v 70. minutěl Jan Jurka -4:1