12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Vladislav doma nestačila na Blatnici

0

Vladislav doma nestačila ne rozjetou Blatnici a podlehla jí na svém hřišti 1:3

Oba týmy vstřelili po dvou brankách

Úvodní branku utkání vstřelil krásným volejem z 25 metrů Orálek -1:0. Domácí se ovšem z vedení dlouho neradovali, když o pár minut později srovnali hosté přesnou hlavičkou Libora Tomšíčka po rohovém kopu -1:1. Ve zbytku prvního poločasu se několikrát vyznamenali oba brankáři, kteří zneškodnili šance obou mužstev.

Hosté rozhodli dvěma slepenýma gólama

Ve druhém poločase se aktivnější hosté ujali v 69. minutě vedení Zbyňkem Karáskem, které o chvíli ještě zvýšili v 71. minutě střídajícím Miroslavem Karáskem a v kvalitním utkání zvítězili 1:3.