10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Lipník doma s Horním Újezdem rozhodl v závěru

63. J. Jonáš , 86. J. Brabenec (p.) - 11. M. Čermák
0

Fotbalisté Horního Újezdu drželi dlouho přijatelný výsledek, který nakonec skončil přeci jen výhrou domácích

Hosté udeřili překvapivě jako jediní

Úvod zápasu patřil domácím,ale dvě velké šance zůstaly nevyužity. Naopak ,udeřilo na druhé straně.

Za obranu domácích si naběhl Čermák a hosté vedli 0:1. Nutno podotknout,že to byla jediná šance hostů za

celý zápas. Domácí dál svírali svého soupeře na jeho polovině,ale žádná z mnoha šancí, se do konce první

půle neujala.

Domácí otočili v závěru s penalty

Druhý poločas začal opět velkým náporem domácích a v 63.minutě se dočkali vyrovnání. Na rohohový kop

si naběhl Jonáš a hlavou vyrovnal na 1:1. Hosté se dál jen bránili,jenže domácí trefovali tyče,břevna a několik

vyložených šancí pochytal brankář hostů Hradecký.Rozhodnutí přišlo až v samém závěru,kdy pokutový kop za

sražení Kisely proměnil Jaroslav Brabenec.

Hajduk Lipník
Brabenec Jaroslav, trenér: Hosté přijeli do Lipníka oslabeni o několik hráčů a to dalo ráz celému utkání.        Hrálo se po většinu utkání na polovině hostů,        ale dnes jsme neměli střeleckou mušku a ani výkon nebyl ideální. Bylo to vydřené vítězství, ale zcela zasloužené.

M. Skoumal [-] - V. Krotký [-] (81. L. Žák [-] ) , T. Brabenec [-] , J. Brabenec [-] , T. Pokorný [-] , L. Macháček [-] , A. Rohony [-] , J. Jonáš [-] (88. J. Fňukal [-] ) , A. Kisela [-] , A. Matoušek [-] (61. M. Tretera [-] ) , R. Šťáva [-]