3.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Výčapy porazili doma Chlístov

0

Výčapy dokázaly zvládnout domácí zápas, když porazili oslabený Chlístov.

Domácí lepší o dvě branky

Výčapy vstoupily do zápasu bleskově a v 6. miinutě vedly zásluhou Matěje Semeráda a Tomáše Matouška 2:0. Druhý jmenovaný pak proti oslabenému soupeři přidal ve 23. minutě svou druhou branku -3:0. Hosté ale zbraně nesložili a ve 34. minutě Roman Hruška snížil na 3:1.

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Po změně stran domácí kontrolovali hru a v 71. minutě přidal na 4:1 David Matoušek. Hostům se už pak podařilo v poslední minutě upravit kosmeticky výsledek na 4:2.