2.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Hrotovice prohrály i druhý zápas

5. F. Pekárek (p.) - 1. M. Máca , 4. J. Jurka , 22. V. Kotačka , 78. J. Jurka
0

Krize hrotovického fotbalu pokračuje i v přihlášeném Okresním přeboru. Druhou porážku jim uštědřil další nováček z Třebenic.

V úvodních pěti minutách padly tři góly

V Hrotovicích se utkaly dva týmy, které v úvodním kole nebodovaly. Byla to navíc další konfrontace dvou celků, které v loňské sezóně hrály krajské soutěže. Úvod zápasu byl pro hosty jak z říše snů. Třebelovice díky Marku Mácovi slavily vedení 0:1. Ve 4. minutě to již bylo 0:2 zásluhou Jana Jurky. Domácí se naštěstí dostali do zápasu díky proměněné penaltě Filipa Pekárka z 5. minuty -1:2. Brankostroj pak ustal do 22. minuty, kdy poslal hosty do dvoubrankového vedení Václav Kotačka -1:3. Do konce první půle se již skóre neměnilo.

Hosté si výhru pohodlně pohlídali

Ve druhé půli si již hosté pohodlně udržovali bezpečný náskok a úplně poslední naději domácím vzal v 78. minutě svojí druhou brankou v zápase Jan Jurka -1:4. Hosté tedy odčinili minulou porážku, naopak Hrotovice prohrály druhý zápas a obdrželi již deset branek.