21.kolo, Olomoucký | Olomouc | III. třída , 2017-2018

--

--

--

2

V sobotu 11. května bylo na hřišti v Nákle odehráno utkání 21. kola, III. třídy, skupiny A, olomockého okresu mezi místní jedenáctkou a mužstvem Střelic. Naposledy se tito soupeři utkali 24. září, tehdy Střelice doma prohrály 4:2.

Náklo je suverénem skupiny, v tomto ročníku 19x vyhrálo a pouze jednou prohrálo a tak bylo v tomto utkání favoritem. A roly favorita plnili od začátku. Měli míč častěji na kopačkách, ale paradoxně se vedení mohli hned v 5. minutě ujmout hosté. Kapitán Málek si zaběhl za obranu a napálil míč do tyče. Náklo v průběhu prvního poločasu nasázelo Střelicím tři branky, první v 16. minutě hlavou Nestrojil, při druhém Šimek přelstil brankáře a přeloboval jej a těsně před přestávkou přidal třetí branku Šulc (na utkání jsem byl, poznámky jsem si nedělal, ale minimálně časy vstřelených branek a pořadí stelců jsou v zápise o utkáni uvedeny nepřesně). Ve druhém poločase ještě domácí vítězství pojistili v 58. minutě čtvrtým gólem. Pět kol před koncem soutěže již nemůže nikdo Náklo zesadit z prvního místa, neboť mají náskok 15 bodů a tak i kdyby v tabulce druhá Lužice všechna utkání vyhrála a Náklo všechna utkání prohrálo, rozhodly by o prvním místě vzájemné zápasy.

AUTOR: Lubomír Kaprál

TJ Sokol Náklo
J. Sedlář [-] - P. Fišer [-] , M. Vyroubal [-] , J. Šulc [-] , M. Kovařík [-] , L. Veselský [-] , R. Nestrojil [-] , R. Šimek [-] , P. Švajda [-] , D. Macháček [-] , D. Koupil [-]

Sokol Střelice
F. Masařík [-] - J. Jaroš [-] , M. Lolek [-] , J. Völfl [-] , M. Málek [-] - J. Knob [-] , O. Habermann [-] , K. Vaněk [-] , V. Málek [-] - D. Walter [-] , R. Knap [-]

Počet diváků: 65. Rozhodčí: BRÁZDA František - VŠETULOVÁ Táňa, NAVRÁTIL Stanislav (N).