4.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2017-2018

Stačilo prvních 17. minut

0

Ohlednutí za zápasem 4. kola 1. B třídy skupiny D... podle FC Vlčovice Mniší

Rozhodnuto již po 2 minutách?

Bohužel třetí utkání nové sezóny bylo pro Vlčovice/Mniší bez bodového zisku. Hrálo se

ve Veřovicích, kterým stačilo prvních 17 minut k tomu, aby bylo rozhodnuto. Už ve 2.minutě

skóroval zkušený Černoch a dva rychlé góly v 16. a 17. minutě v podání Knybla a Hanka zmar

završily. A to řadu dalších šancí stačil pokrýt Motúz v brance Vlčovic.

"Vyrovnanější" hra

Teprve poslední půlhodina byla „vyrovnanější“, jenže nejslibnější šance Poláška a Vargy opět nekončily brankami.

Prohra 3:0 znamená, že Vlčovice/Mniší zůstávají na konci tabulky pouze s jedním bodem před celkem Oder, který zatím nebodoval vůbec.

Zdroj: webové stránky FC Vlčovice Mniší