12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Jižané dostali doma za vyučenou

0

Report domácího webu.

Domácí trápení pokračuje! Všichni domácí příznivci byli zvědaví, jak jižané budou bojovat s druhým celkem v tabulce Strahovicemi. Bohužel praktický za 27´ bylo rozhodnutu o všem. Soupeř ukázal svou fotbalovou sílu a střelecký potenciál Malchárka Michala a Býmy Jakuba, kteří se podělili o všech sedm branek.

Již v 2´ šli hosté do vedení 1:0 brankou Malchárka Michala. Domácí mohli za dvě minuty na to srovnat skóre, ale nebyli schopni uklidit míč do sítě, ani ze tři metru. Hra se v poli opticky vyrovnala, ale útočná síla hostů byla stále cítit. Což dokázali v rozmezí 23´ až 27´ vstřelením dalších třech branek – jednou Malchárek Michal a dvakrát Býma Jakub.

V druhém poločase hosté pokračovali ve svém dobrém výkonu a dali domácím ještě tři branky – dvě dal Malchárek Michal a debakl domácích ukončil Býma Jakub. Čímž pečetili zaslouženou výhru týmu Strahovic.

Nezbývá než věřit, že jižané v příštím kole naváží na své výkony a výsledky z hřišť soupeřů a přivezou nějaké body z Klimkovic.