3.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

Vřesina si odváží tři body z Petřvaldu

64. J. Huvar , 83. P. Valík - 44. T. Wilk , 45. J. Výšek , 50. A. Hloušek , 65. J. Novák , 81. A. Hruzík
0

Report nám přinesl web hostujícího týmu.

Petřvald začal utkání lépe a Vřesina měla velké štěstí,že neinkasovala.Třicet minut byla Vřesina pod tlakem,ale pak se hra začala srovnávat.Ve 44´prošel obranou Wilk a bylo to 1:0 pro Vřesinu.Domácí se ještě z obdržené branky nevzpamatovali a po rohovém kopu přidal druhou branku hlavou Jarda Výšek 45´0:2.Po přestávce se dal čekat domácí nápor jenže v 50´ho utlumil Aleš Hloušek 0:3.Domácí se dočkali branky v 65´zásluhou Huvara,ale radovali se jen minutu,neboť Jakub Novák v 65´zvýšil vedení Vřesiny na 1:4.Vřesina už byla na koni a Tonda Hruzík v 81´navýšil na 1:5.Domácí už jen korigovali výsledek na konečných 2:5 Valíkem.