1.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2017-2018

--

--

0

Krátký report.

Malé Hoštice na půdě Albrechtic navázaly na předešlou výhru proti Hradci nad Moravicí. Hned v úvodu zahodily dvě šance Baďurou. Ve 20. minutě šli hosté konečně do vedení, když centr Šafarčíka pohotově zužitkoval Elek – 0:1. Domácí se vyrovnání dočkali po půlhodině hry, když se uvnitř šestnáctky zjevil nikým nehlídaný Charalambidis a ten střelou na přední tyč nedal gólmanovi Honkovi sebemenší šanci – 1:1. Po přestávce se už hrálo jen na jednu branku. Domácí totiž přešli půlící čáru velmi zřídka. Zaslouženou rozdílovou trefu Malé Hoštice zaznamenaly v 62. minutě, když si úspěšnou akci zopakovali Šafarčík s Elekem – 1:2. Další příležitosti už hosté nevyužili. Baďura se Šafarčíkem si nejprve vylámali zuby na domácím gólmanovi Dardovi a Chřibek v závěru zápasu orazítkoval břevno.